بازدید فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت کشور از پایگاه مقاومت بسیج شهدای حمل ونقل همگانی

سرهنگ قشقایی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت کشور با حضور در پایگاه مقاومت بسیج شهدای حمل ونقل همگانی با مدیر عامل اتحادیه و مسئولین پایگاه دیدار کرد.

در این نشست که به منظور بررسی موضوعات و عملکرد و ساختار تشکیلاتی پایگاه برگزار شد مدیر عامل اتحادیه سازمان های حمل ونقل همگانی ضمن  خیر مقدم و تشکر از حضور فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت کشور و تبریک هفته دفاع مقدس بر ضرورت اهتمام ویژه به جاری شدن تفکر بسیجی در عملکرد این اتحادیه تاکید وگزارش مختصری از رئوس برنامه های اجرا شده و طرح ها برنامه های آتی پایگاه بسیج ارائه نمود.

در ادامه سرهنگ قشقایی فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت کشور از فعالیت های یکساله پایگاه مقاومت بسیج شهدای حمل ونقل همگانی علی الخصوص اعزام پرسنل بسیجی این پایگاه به مرزهای مهران و چزابه جهت ارائه خدمات رسانی در حوزه حمل ونقل ، مستند سازی و پشتیبانی حمل ونقل عمومی زائرین در راستای بهبود خدمات عمومی و رفاه شهروندان  با بیان اینکه این  پایگاه علی رغم جدیدالتاسیس بودن از فعال ترین و با کیفیت ترین پایگاه های حوزه وزارت کشوربوده . و عملکرد شایسته این پایگاه نیز به وزیر محترم کشور گزارش داده شده است تقدیر نمود.

 ایشان همچنین بر برگزاری جلسات جهت تبیین و ارتقاء بینش اعضاء پایگاه و سایر پرسنل تاکید نمود و روشنگری و بصیرت افزایی را در کنار حفظ مقر و اقدامات حفاظتی پرسنل از مهمترین وجوه پایگاه های اداری را خواستار شد.

194 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سیمفا