برگزاری دوره آموزش حضوری سامانه سمیع دراستان هرمزگان

ششمین دوره آموزش حضوری سامانه سمیع (سامانه یکپارچه عوارض خودرویی کشور) در استان هرمزگان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، در پی برگزاری دوره‌های مجازی و حضوری آموزش سامانه یکپارچه عوارض خودرویی کشور(سامانه سمیع) ششمین دوره آموزش حضوری این سامانه ویژه نمایندگان شهرداری‌های استان هرمزگان با همکاری استانداری و شهرداری های آن استان و با حضور نماینده استانداری و مسئولین درآمد شهرداری های مربوطه، توسط کارشناسان اتحادیه طی ۲ روز در بیست و پنجم و بیست و ششم مرداد ماه سال جاری برگزار شد.

در این دوره کارشناسان اتحادیه ضمن بر شمردن اهداف این سامانه به تشریح مزایای اتصال شهرداری‌ها به سامانه سمیع و چگونگی انجام فرآیند پرداخت عوارض خودرویی توسط این سامانه و همچنین پیرامون فراهم نمودن زیرساخت‌های فنی و اجرایی آن پرداختند و توضیحات مبسوطی را در این خصوص بیان داشتند و در ادامه سرفصل های آموزشی ویژه این دوره ارائه گردید.

در خاتمه بر لزوم تسریع در پیوستن شهرداری های استان هرمزگان به سامانه سمیع جهت خدمات‌رسانی بیشتر به شهروندان و ایجاد درآمد پایدار شهری تاکید گردید و به سوالات شرکت کنندگان در دوره پاسخ داده شد. شایان ذکر است ششمین دوره آموزشی در مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۵ برای شهرهای شرق استان در شهر میناب و در مورخ ۱۴۰۱/۰۵/۲۶ برای شهرهای غرب استان در شهر بندر خمیر برگزار گردید.

41 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سیمفا