برگزاری دوره آموزش حضوری سامانه سمیع دراستان کهگیلویه و بویر احمد

در ادامه آموزش های‌مجازی و حضوری سامانه سمیع در استان‌های مختلف کشور؛ دوره آموزش حضوری سامانه سمیع در استان کهگیلویه و بویر احمد برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، به دنبال برگزاری دوره‌های آموزشی مجازی و حضوری سامانه یکپارچه عوارض خودرویی کشور(سامانه سمیع)، دومین دوره آموزش حضوری این سامانه ویژه نمایندگان شهرداری‌های استان کهگیلویه و بویر احمد با همکاری استانداری و شهرداری های آن استان با حضور نماینده استانداری، توسط کارشناسان اتحادیه در تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۵ در شهر یاسوج برگزار گردید.

در این دوره کارشناسان اتحادیه ضمن بر شمردن اهداف این سامانه به تشریح مزایای اتصال شهرداری‌ها به سامانه سمیع و چگونگی انجام فرآیند پرداخت عوارض خودرویی توسط این سامانه و همچنین درخصوص فراهم نمودن زیرساخنهای فنی و اجرایی آن پرداختند و توضیحات مبسوطی را ارائه نمودند و در ادامه دوره نسبت به ارائه سرفصل های آموزشی ویژه این دوره اقدام گردید.

در خاتمه بر لزوم تسریع در پیوستن شهرداری های استان کهگیلویه و بویراحمد به سامانه سمیع جهت خدمات‌رسانی بیشتر به شهروندان و ایجاد درآمد پایدار شهری تاکید گردید و به سوالات شرکت کنندگان در دوره پاسخ داده شد.

32 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سیمفا