دوره آموزش حضوری سامانه سمیع دراستان اصفهان با حضور فعال نمایندگان ۱۱۲ شهرداری برگزار شد

پیرو آموزش های مجازی سامانه سمیع در استان‌های مختلف کشور؛ دوره آموزش حضوری سامانه سمیع طی سه روز در استان اصفهان برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، در پی برگزاری دوره‌های مجازی آموزش سامانه یکپارچه عوارض خودرویی کشور(سامانه سمیع) دوره آموزش حضوری این سامانه ویژه نمایندگان شهرداری‌های استان اصفهان با همکاری استانداری و شهرداری شهرهای کاشان ، باغ بهادران و مبارکه با حضور نماینده استانداری اصفهان، شهردار باغ بهادران و چند تن دیگر از مسئولین شهرهای میزبان توسط کارشناسان اتحادیه به مدت سه روز از تاریخ بیست و چهارم لغایت بیست و ششم خردادماه برگزار شد.

در این دوره کارشناسان اتحادیه ضمن بر شمردن اهداف این سامانه به تشریح مزایای اتصال شهرداری‌ها به سامانه سمیع و چگونگی انجام فرآیند پرداخت عوارض خودرویی توسط این سامانه و همچنین درخصوص فراهم نمودن زیرساخنهای فنی و اجرایی آن پرداختند و توضیحات مبسوطی را ارائه نمودند و در ادامه دوره نسبت به ارائه سرفصل های آموزشی ویژه این دوره اقدام گردید.

روز نخست این دوره آموزشی  با حضور نمایندگان ۲۴ شهرداری در شهر کاشان، روز دوم در شهر  باغ‌بهادران با حضور نمایندگان ۴۶ شهرداری  و در روز سوم با حضور نمایندگان ۴۲  شهرداری درشهر مبارکه استان اصفهان برگزار شد.

در خاتمه بر لزوم تسریع در پیوستن شهرداری های استان اصفهان به سامانه سمیع جهت خدمات‌رسانی بیشتر به شهروندان و ایجاد درآمد پایدار شهری تاکید گردید و به سوالات شرکت کنندگان در دوره پاسخ داده شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سیمفا
اتحادیه حمل و نقل