پیام تسلیت مدیرعامل اتحادیه به مناسبت سی و سومین سالگرد ارتحال حضرت امام خمینی(ره)

عبداله متولی مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی خودروهای کشور؛ سی و سومین سالگرد ارتحال ملکوتی امام خمینی (ره) را تسلیت گفت.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور؛ عبداله متولی مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور در پیامی سی و سومین سالگرد  ارتحال ملکوتی بنیان گذار کبیر انقلاب اسلامی؛ حضرت امام خمینی  (ره)  را تسلیت گفت.

متن پیام وی به شرح ذیل می‌باشد:

 انتظار فرج از نیمه خرداد کشم…

امام خمینی (ره)؛ ابرمرد تاریخ معاصر است ، عبد صالح خدا که تنها با توکل بر خداوند  و تکیه بر قرآن و احکام الهی؛  طاغوت های زمان و ابر قدرت های شرق و غرب عالم را در هم شکست تا مصداقی باشد بر این آیه شریفه “یدالله فوق ایدیهم”

امام خمینی (ره) در حالی پایه گذار قیام ۱۵ خرداد ۱۳۴۲ شد  که رژیم ستم شاهی در اوج قدرت ؛  قهقه مستانه سر داده بود و با سرکوب گسترده مخالفان تصور جاودانگی می کرد.

این رویه دهشتناک رژیم  اما نه تنها باعث نشد که امام خمینی از ادامه راه دلسرد شود ؛ بلکه روح بزرگ او  الهام بخش مردم ایران شد تا در نهایت پس از پانزده سال وعده الهی محقق شده و دیوار ستبر  ظلم و ستم فرو ریزد.

امام خمینی(ره)  نه تنها رهبری برای ملت ایران بلکه رهبر تمام مسلمانان و مستضعفان جهان بود و در حالی که رژیم های وابسته منطقه در حال سازش با رژیم صهیونیستی بودند ایشان این رژیم جعلی را محکوم به نابودی دانست و باز هم روح بزرگ او راهگشای آزادگان جهان برای مبارزه با ظلم رژیم‌های خودکامه جهان و از جمله رژیم غاصب صهیونیستی شد.

امروز ما در حالی سی و سومین مراسم ارتحال امام خمینی(ره)  را برگزار می‌نماییم که فرصت بزرگی برای اندیشیدن درباره  اندیشه های والای ابرمرد تاریخ معاصر فراهم شده و این فرصت می تواند منجر به بصیرتی برای پشتیبانی بیشتر از ولایت فقیه و رهبری حکیمانه امام خامنه ای مدظله العالی که به حق حضور او برکتی  برای ملت بزرگ ایران است؛ گردد.

یاد و خاطره امام خمینی(ره) در سرتاسر جهان گرامی و راه نورانی‌اش پر رهرو باد.

عبداله متولی

مدیرعامل اتحادیه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سیمفا
اتحادیه حمل و نقل