برگزاری جشن ولادت کریمه اهل بیت، حضرت معصومه (علیهاالسلام) ویژه بانوان در اتحادیه

به مناسبت میلاد با  سعادت حضرت معصومه(س) و روز دختر ازبانوان شاغل در اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور تقدیر به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ امروز همزمان با میلاد باسعادت حضرت معصومه ( س)؛ کریمه اهل بیت (ع) و روز دختر ؛  عبداله متولی مدیر عامل اتحادیه از بانوان و دختران شاغل در اتحادیه تقدیر به عمل آورد.

در این مراسم که با قرائت آیاتی چند از  قرآن کریم ،  اهدای گل و تکریم بانوان اتحادیه آغاز شد ؛ عبداله متولی مدیرعامل اتحادیه با اظهار اینکه حضرت معصومه ( س) الگوی شایسته ای  برای دختران و زنان سرزمین ماست؛ افزود: حجاب و نجابت زینت زنان و دختران ماست که این یادگار ارزشمند بزرگانی چون حضرت فاطمه معصومه (س) است.

وی در ادامه با ابراز  اینکه زنان ایرانی امروزه نقش مهمی در تامین اقتصاد خانواده از یک سو و  سامان دهی زندگی خانوادگی  از دیگر سو  دارند؛ افزود : زن ایرانی نماد نجابت و برکت خانواده است و باید افتخار کرد که بانوان همکار ما علاوه بر فعالیت اداری و کاری؛  پشتیبان و حامی خانواده هستند.

درخاتمه  مراسم مولودی خوانی با اجرای حاج امیرحسین علیجانی معاون فرهنگی اتحادیه از دیگر بخش های این مراسم بود که برگزار گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سیمفا
اتحادیه حمل و نقل