انتصاب علیجانی به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی – اجتماعی اتحادیه

طی حکمی از سوی متولی مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور، امیرحسین علیجانی به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی – اجتماعی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور منصوب شد.

به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی كشور، طی حكمی از سوی متولی مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای كشور امیرحسین علیجانی به عنوان سرپرست معاونت فرهنگی – اجتماعی اتحادیه منصوب شد.

صبح امروز سه‌شنبه ۱۷ اسفند ماه همزمان با اعیاد شعبانیه و ایام ولادت با سعادت سرداران کربلا، آيين معارفه “علیجانی” سرپرست جدید معاونت فرهنگی – اجتماعی اتحادیه با حضور مهندس متولی مدیرعامل، صباغان قائم مقام، امینی‌پور حراست و سایر معاونین و مديران اتحادیه برگزار شد.

متولی در ابتدای جلسه، اعیاد شعبانیه را تبریک گفت و ضمن آرزوی موفقیت برای علیجانی، بر برنامه ریزی فرهنگی در اتحادیه و  و سایر سازمان‌های تحت پوشش در سال ۱۴۰۱ تاکید نمود و افزود: اهمیت مسئله فرهنگ همواره در بیان ائمه معصومین علیهم السلام و بزرگان دین ظهور و بروز دارد و کسی به اصل اهمیت مسئله فرهنگ در کشور و در زمان فعلی شک ندارد؛  همه ما چیزهای زیادی در مورد کار فرهنگی و ضرورت انجام آن برای کشور شنیده ایم، اما عرصه کار فرهنگی بسیار گسترده بوده و طرح‌ها و برنامه‌های مختلفی را در سیطره خود دارد.

وی بیان داشت: شرایط امروز جامعه ضرورت کار فرهنگی را مسلم کرده است و باید در این جهت برنامه ریزی و تلاش کرد  و با عنایت به گستردگی شبکه حمل و نقل درون‌شهری در کشور، بهره مندی از ظرفیت ها در عرصه فرهنگی فرصتی مغتنم برای ارتقای فرهنگ عمومی جامعه و مقابله با توطئه های دشمنان است.

متولی اظهار امیدواری نمود: در اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور با تشکیل معاونت فرهنگی خلأ مدیریت امور فرهنگی مرتفع شود و بتوانیم با عنایت به منویات مقام معظم رهبری (دامت برکاته) برای سال ۱۴۰۱در زمینه فرهنگی گام های موثری برداریم.

مدیرعامل اتحادیه تصریح کرد: باید با یک نقشه راه و هدف گذاری دقیق در سایه کار فرهنگی با ساختن یک مدل و الگوی مناسب این وظیفه دینی و اجتماعی را تحقق بخشید.

در پایان علیجانی ضمن تبریک اعیاد شعباینه و تشکر از حسن اعتماد مدیرعامل اتحادیه، خود را خادم فرهنگی دانست و افزود امیدوارم با کار جهادی و در خور شان اتحادیه بتوانم پاسخ شایسته‎‌ای به این اعتماد بدهم و در هر جایگاهی که هستیم خدمتگزار جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران اسلامی باشیم. 

وی ادامه داد: اگر بخواهیم از ارزش‌های نظام و انقلاب اسلامی دفاع کرده و در عرصه‌های مختلف پیشرفت کنیم باید به تعبیر مقام معظم رهبری مقوله فرهنگ را یک دغدغه بدانیم و این موضوع باید به‌عنوان اعتقاد قلبی در تمامی مسئولان وجود داشته و در عمل نیز این اعتقاد را نشان دهند.

شایان ذکر است امیر حسین علیجانی در کارنامه اجرایی خود سوابق مشاور فرهنگی استانداری قم، قائم مقام موسسه ایثار و شهادت تهران و دبیر سازمان دیده بان شفافیت و عدالت غرب استان تهران را دارد.

175 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سیمفا