آغاز به کار غرفه اتحادیه سازمان های حمل ونقل همگانی کشور در نمایشگاه بين المللي ایران ژئو

اتحادیه سازمان های حمل ونقل همگانی کشور در نمایشگاه بين المللي ایران ژئو

صبح امروز فعالیت غرفه اتحادیه سازمان های حمل ونقل همگانی کشور در نمایشگاه بين المللي ایران ژئو همزمان با افتتاح این نمايشگاه آغاز شد.

در این نمايشگاه آخرین دستاوردهای اتحادیه سازمان های حمل ونقل همگانی کشور و سامانه یکپارچه معاینه فنی ایران(سیمفا ) در معرض دید بازدید کنندگان قرار خواهد گرفت.

در این نمایشگاه که صبح پنجشنبه ۳۰دیماه با حضور دکتر سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رییس جمهوری ، سردار سرتیپ «سید مهدی فرحی» جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر سرتیپ «مجید فخری» رییس سازمان جغرافیایی نیروهای مسلح و رییس شورای سیاستگذاری نمایشگاه و همچنین عبدالله متولی مدیرعامل اتحادیه سازمان های حمل ونقل همگانی کشور و مدیران آن اتحادیه افتتاح گردید در این نمايشگاه آخرین دستاوردهای اتحادیه سازمان های حمل ونقل همگانی کشور و سامانه یکپارچه معاینه فنی ایران(سیمفا ) در معرض دید بازدید کنندگان قرار خواهد گرفت.

همچنین در این نمایشگاه که با شعار «مهندسی ایرانی بسوی فرداها» برپا شده، تجهیزات و خدمات فنی مهندسی گوناگونی مانند انوع سنجنده ها و دوربین های نقشه برداری، لیزرها، هواپیماها و پهپادهای فتوگرامتری، انواع سامانه های ردیاب، نرم افزارها و سخت افزارهای حوزه داده پردازی و تعیین موقعیت مکانی و سرویس های اطلاعاتی مکانی و صنایع و تجهیزات مرتبط ارائه و در معرض دید مخاطبان قرار گرفته است.

قرار است در این رویداد مهم که در آن سازمان ها و نهادهای مختلف از جمله معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، وزارتخانه های جهاد کشاورزی، کشور، نیرو، صمت، علوم، پدافند غیرعامل، سازمان شهرداریها و دهیاری‌های کشور، سازمان نقشه برداری کشور، سازمان هواشناسی و اتحادیه انجمن های علوم جغرافیایی ایران حضور و مشارکت دارند، اولین کنفرانس ملی داده و علوم اطلاعات مکانی نیز برگزار می شود.

این نمایشگاه با هدف ارتقای سطح فناوری و توسعه کسب و کارهای حوزه ژئوماتیک و ژئوانفورماتیک جمهوری اسلامی ایران هم در داخل کشور و هم در توسعه صادرات خدمات فنی و مهندسی با استفاده از هم افزایی و به کارگیری حداکثر ظرفیت قابل دسترسی بین بخشی برگزار شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


سیمفا
اتحادیه حمل و نقل