جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1400/3/22 تعداد بازدید: 333 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
انتصاب سیف السادات به عنوان معاون امور معاینه فنی اتحادیه

طی حکمی از سوی مهندس متولی مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور، سید محمدحسین سیف السادات به عنوان معاون امور معاینه فنی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور منصوب شد.


به گزارش روابط عمومي اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی كشور، طي حكمي از سوي مهندس متولی مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای كشور سید محمدحسین سیف السادات به عنوان معاون امور معاینه فنی اتحادیه منصوب شد.

صبح امروز شنبه بیست و دوم خرداد ماه همزمان با آغاز دهه کرامت، آيين معارفه "سیف السادات" معاون جدید امور معاینه فنی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور با حضور مهندس متولی مدیرعامل، صباغان قائم مقام، امینی‌پور حراست و سایر مديران و پرسنل برگزار شد.

متولی در ابتدای جلسه، خجسته میلاد کریمه اهل بیت حضرت فاطمه معصومه علیهاالسلام و دهه کرامت را تبریک گفت و ضمن آرزوی موفقیت برای سیف‌السادات، بر تعامل با مدیران مراکز، ستادهای معاینه فنی و کارگروه‌های استانی تاکید نمود.

مدیرعامل اتحادیه در ادامه جلسه، حوزه معاینه فنی را حساس و دارای اهمیت دانسته و با تاکید بر اجرای صحیح قوانین و مقررات اظهار امیدواری نمود تا با انجام به موقع امور معاینه فنی ونظارت میدانی بر نحوه انجام آزمون‌ها و برگزاری آموزش جهت ارتقاء فعالیت‌های مراکز معاینه فنی گام‌های موثر و مفیدی برداشته شود.

مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور با اشاره به تصویب و ابلاغ آئین‌نامه اجرایی ماده (8) قانون هوای پاک درخصوص سن مرز فرسودگی خودروها افزود، چنانچه هر خودرویی پس از دو دوره متوالی مطابق آیین‌نامه مذکور نتواند گواهی معاینه فنی معتبر اخذ نماید مشمول محدودیت‌های ماده (8) قانون فوق الاشاره می‌گردد که همین امر مسئولیت مراکز معاینه فنی و ناظرین را دوچندان نموده و ستادهای معاینه فنی شهرداری‌ها و کارگروه‌های استانداری‌ها موظف به نظارت بر عملکرد مراکز با افزایش بازرسی‌های سرزده خواهند بود.

متولی با توجه به تخصیص کدهای جریمه فاقد گواهی معاینه فنی و خودروهای فرسوده به دوربین نظارتی در محورهای جاده‌ای برون شهری در آینده بسیار نزدیک توسط وزارت راه و شهرسازی و نیروی انتظامی در اجرای ماده (7) آیین نامه اجرایی ماده (8) قانون هوای پاک، اظهار امیدواری نمود مراکز معاینه فنی به برنامه‌ریزی صحیح و دقیق از ازدحام مراجعین جلوگیری و شهروندان عزیز نیز با مراجعه به موقع به مراکز معاینه فنی قبل از اتمام اعتبار گواهی معاینه فنی نسبت به دریافت گواهی معتبر اقدام نمایند.

پس از آن مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور با اشاره به این سخن مقام معظم رهبری دامت برکاته در خصوص جوانان که فرمودند: "جوان پیش‌ران است، موتور حرکت است، اعتماد به جوانان و افراد با تجربه به همراه توکل به خدای متعال و اخلاص نیت برای خدا، اساس کار است" ، اتحادیه را مجموعه‌ای با تیم جوان و پویا معرفی نمود و اظهار امیدواری کرد که با وجود مهندس سیف السادات و همکاری نیروهای جوان و متخصص در اتحادیه بتوانیم گام‌های موثر و قابل توجهی در جهت ارتقاء سطح علمی اتحادیه در راستای خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی برداریم.

در پایان سیف السادات ضمن تبریک دهه کرامت و تشکر از حسن اعتماد مدیرعامل اتحادیه، افزود امیدوارم با کار خوب و جهادی بتوانم پاسخ شایسته‌ای به این اعتماد بدهم و در هر جایگاهی که هستیم خدمتگزار در جمهوری اسلامی و مردم شریف ایران اسلامی باشیم. 

شایان ذکر است سیف السادات در کارنامه اجرایی خود سوابق مدیریت ادارات حوزه اجتماعی - فرهنگی شهرداری تهران، جانشین معاونت اجتماعی منطقه 21 شهرداری تهران، مشاور فرماندار شهرستان‌های قدس و ملارد و همچنین مدیر درآمد شهرداری بروجرد را دارد.

 

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد