جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1392/9/20 تعداد بازدید: 14438 تعداد نظرات ارسالی: 8 نویسنده: PublicRelation1
آخرین مهلت برای ارسال اطلاعات آژانس ها و مسافربرهای شخصی

متن کامل اطلاعیه 2-93


 

به اطلاع کلیه مدیران عامل محترم سازمان‌های حمل و نقل همگانی شهرهای سراسر کشور و شهرداران محترم شهرهای تحت پوشش این اتحادیه می‌رساند که فقط تا پایان روز دوشنبه 4/9/ 93 فرصت خواهند داشت تا اطلاعات خودروهای فعال در آژانس‌های تاکسی تلفنی و شرکت‌های حمل و نقل مسافر درون‌شهری را به این اتحادیه ارسال نمایند.

لذا با توجه به اعلام سازمان هاي نظارتي در خصوص سوء استفاده از كارتهاي سوخت آژانسي و مصوبات قبلي در خصوص تغيير كلاس كارتهاي مذكور، كليه اطلاعات خودروهاي فعال در آژانس ها توسط اتحاديه هاي مربوطه تهيه، تاييد و به ستاد ارسال گرديده و  ساير كارتهاي سوخت آژانسي كه به تاييد اتحاديه ها نرسيده باشند، ابطال و به نرمال تغيير كلاس خواهند يافت.

با عنایت به موارد مذکور و همچنین طبق اعلان قبلی به سازمانها و شهرداری‌های تحت پوشش این اتحادیه، بایستی اطلاعات مسافربرهای شخصی و خودروهای فعال در آژانس‌های تاکسی تلفنی و شرکت‌های حمل و نقل مسافر درون‌شهری تا پایان وقت اداری روز دوشنبه تاریخ 93/4/9به این اتحادیه مطابق فرمت ذیل ارسال گردد:

 

فرمت اطلاعات خودروهای فعال در آژانس‌های تاکسی تلفنی و شرکت‌های حمل و نقل مسافر درون‌شهری

تذکر: رعایت نکات ذیل در زمان تکمیل و ارسال اطلاعات الزامی می‌باشد.

 

·        برای دستیابی به اطلاعات کارت سوخت خودروها و کلاس آنها، لطفاً از دفاتر پلیس 10+  استعلام نمایید.

·        تمامی گزینه های مربوطه تکمیل و به طور صحیح پر شده باشند.

·        اطلاعات تحت فایل excel ، به همراه نامه به آدرس ایمیل sookht@upto.ir ارسال گردد.

لازم به توضیح می باشد در فایل فرمت اطلاعات، منظور ازکد محل فعالیت، کد موجود در سند ملک (کدسنگ) می باشد .

رانندگان محترم در صورت هرگونه سوال يا ابهام صرفاً به شهرداری یا سازماني كه تحت نظارت آن فعاليت مي كنند مراجعه نمايند.

 

printrating
  نظرات

profile photo درخواست

باسلام وخسته نباشید متاسفانه فعالیت اکثر آزانس های تاکسی تلفنی تحت نظر اتحادیه های صنفی می باشد که علیرغم پیگیرها متاسفانه اب توجه به عدم ضمانت اجرایی قوانین مربوطه تاکنون به شهرداری ها واگذار نشده است.مراتب جهت استحضار وو تمهیدات لازم در این خصوص به حضورتان ارسال می گردد.

ارسال توسط شهرداری اشکنان در تاریخ 1393/05/14 08:16:03 ق.ظ
profile photo مسول واحد نظارت برحمل ونقل درون شهری شهرداری باب انار-فارس

باسلام
آیا زمان دیگری نیز برای ارسال اسامی رانندگان فعال آژانس که اخیرٍٍاً(بعد از 15بهمن ماه)نتایج تعیین صلاحیت آنان اعلام گردیده؛در نظر گرفته خواهد شد؟

ارسال توسط سید مرصاد ملک سعیدی در تاریخ 1392/12/08 08:51:36 ق.ظ
profile photo اعتراض

بنام خدا
باسلام
اینجانب یک واحد تولیدی در شهرستان گرمسار دارم و ساکن تهران هستم.و عموما مسیر تهران به این شهرستان و بالعکس را با تاکسی های شرکت مسافربری دلیجان(سفرسازان فردا) طی می کنم.
از 14-10-92 بیکباره مبلغ کرایه حدود 20% افزایش داشته که نه دلیل آن را می دانم و در شرایطی که هیچ خبری در جامعه نیست نیز نمی فهمم.
لکن شرکت مذکور در شرایطی این کار را انجام داده که مسافرین این مسیر سخت عموما دانشجویان بی زبان هستند که با هزینه های کلان و اجباری به تحصیل بی مقصد خود مشغولند.
شرکت مذکور از نیاز دانشجویان برای شرکت در امتحانات پایان ترم، برای تثبیت نرخ استفاده کرده و اقدام به این عمل ناپسند نموده است! لذا رسیدگی به این مهم را خواستارم.
بااحترام، گودرزی
88806535

ارسال توسط گودرزی در تاریخ 1392/10/18 02:49:49 ب.ظ
profile photo نظر جدید

باعرض سلام و خسته نباشید
(فرمت اطلاعات خودروهای فعال در آژانس‌های تاکسی تلفنی و شرکت‌های حمل و نقل مسافر درون‌شهری) درقسمت مشخصات راننده فعال، کد محل فعالیت را توضیح دهید.

ارسال توسط سازمان حمل و نقل شهرستان بافق در تاریخ 1392/09/27 07:24:37 ق.ظ

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد