جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1400/7/3 تعداد بازدید: 182 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
تفاهم‌ نامه پرداخت تسهیلات بانک ملی به شهرداری‌ها و دهیاری‌ها امضا شد

جانشین رئیس و معاون توسعه مدیریت و منابع سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از عقد تفاهم‌نامه بین این سازمان با بانک ملی ایران برای پرداخت تسهیلات به پروژه‌های عمرانی و سرمایه‌گذاری شهرداری‌های زیر پنجاه هزار نفر و دهیاری‌ها خبر داد.


 به گزارش روابط عمومی اتحادیه به نقل از سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور،‌ دکتر مسعود نصرتی با اعلام خبر فوق گفت:عقد تفاهم‌نامه برای پرداخت تسهیلات در راستای کمک به پیشبرد پروژه‌های عمرانی و سرمایه‌گذاری شهرهای زیر پنجاه هزار نفر جمعیت و دهیاری‌ها و کمک به ایجاد درآمد پایدار در این حوزه‌ها، طی برگزاری جلسات متعدد و کار کارشناسی و مذاکرات مکرر با بانک ملی نهایی و امضا شد.

وی افزود: امیدواریم با عقد این تفاهم‌نامه، کمک شایانی به اتمام پروژه‌های ناتمام و راکد شهرداری‌ها و دهیاری‌ها صورت گیرد و این امر در ارتقای سطح رفاه حال شهروندان نیز تأثیر مناسبی بگذارد.
نصرتی اضافه کرد: در تفاهم نامه و الحاقیه آن امکان بهره‌مندی شهرداری‌ها تا سقف 40 میلیارد ریال و دهیاری‌ها تا سقف 20 میلیارد ریال تسهیلات فراهم شده است، لذا شهرداری‌ها و دهیاری‌ها می بایست نسبت به ایجاد شرایط دریافت وام در چارچوب ضوابط اجرایی که متعاقباً اعلام می‌گردد، اقدام نمایند.

 

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد