جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1400/1/23 تعداد بازدید: 421 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
مهندس عبدالله متولی به عنوان مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور برگزیده شد

جلسه معارفه مهندس متولی مدیرعامل جدید اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور با حضور رئیس هیات مدیره، معاونین، مدیران و کارکنان اتحادیه برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، عبدالله متولی که پیش از این سال‌ها در معاونت‌های مختلف اتحادیه  سازمان حمل و نقل همگانی کشور؛ مدیریت و حضور موثری داشته است؛ روز جاری طی آیینی با حضور اعضای هیات مدیره ، کارشناسان ، مدیران و کارکنان اتحادیه حمل و نقل همگانی کشور به طور رسمی به عنوان مدیرعامل این اتحادیه و مدیر اجرایی مراکز معاینه فنی خودروهای کشور  برگزیده شد .

در این آیین ابتدا محمدی؛ رئیس هیات مدیره اتحادیه ضمن تقدیر از عملکرد آقای قیصر مدیرعامل سابق اتحادیه؛ تدبیر و خلاقیت را از ویژگی‌های مدیریتی متولی برشمرد و ابراز امیدواری کرد با حضور مدیرعامل جدید؛ اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور فصل جدیدی از بالندگی و توسعه را تجربه کند.

در ادامه این مراسم صباغان قائم مقام اتحادیه با بیان اینکه پرسنل و مدیران اتحادیه با حضور مدیرعامل جدید باید با تلاش و مساعی بیشتر اسباب رشد وتعالی اتحادیه را فراهم آورند؛ از تلاش‌های مدیرعامل سابق تشکر نموده و برای مدیرعامل جدید آرزوی توفیق و سربلندی کرد.

از دیگر سو در پایان این مراسم مهندس عبدالله متولی با تشکر از حسن نظر دکتر جمالی‌نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و رئیس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، مدیران کل دفاتر حمل و نقل و ترافیک وزارت کشور و اعضای هیات مدیره اتحادیه؛ اظهار امیدواری کرد با برنامه‌ای هدفمند و منسجم و با تلاش و همدلی جمعی اسباب تحول در حمل و نقل همگانی  درون‌شهری کشور  محقق شود.

گفتنی است  متولی از مدیران با سابقه در حوزه مدیریت شهری و حمل و نقل کشور است که پیش از این سابقه هدایت شهرهایی همچون آبسرد دماوند را نیز در کارنامه دارد.

 

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد