جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1399/11/8 تعداد بازدید: 380 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
حضور اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور در دومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران

اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور با حضور در دومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران به معرفی خدمات ارائه شده سامانه‌های سیمفا و سمیع پرداخت.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ دومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران از تاریخ پنجم لغایت هفتم بهمن‌ماه سال جاری در مصلی امام خمینی(ره) شهر تهران برگزار گردید.

با عنایت به این موضوع که عصر حاضر، عصر به کارگیری فن‌آوری‌های نوین به منظور آسایش، رفاه، ایمنی و امنیت بیشتر و نیز بهینه‌سازی مصرف انرژی، امری مهم و ضروری می‌باشد و با ورود سیستم‌های کنترلی هوشمند وسایل مربوط به آن در تمامی بخش‌های زندگی بشر، شاهد تغییرات شگرفی در نحوه زندگی انسان می‌باشیم؛ در همین راستا در حوزه حمل و نقل نیز ورود تکنولوژی‌های کنترلی پیشرفته باعث بهینه‌سازی و امنیت بیشتر شده است.

سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با ارائه 18 سامانه هوشمند در این نمایشگاه حضور یافت که دو سامانه سیمفا و سمیع تحت اختیار و نظارت اتحادیه بوده و اتحادیه مجری آن می‌باشد.

به همین منظور اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور در دومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران جهت معرفی سامانه‌های یاد شده، شرکت نمود و به معرفی خدمات ارائه شده و عملکرد سامانه یکپارچه معاینه فنی ایران (سیمفا) و سامانه ملی یکپارچه عوارض خودرویی کشور (سمیع) پرداختند.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد