جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/9/3 تعداد بازدید: 81 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بررسی عملکرد سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی و مدیریت حمل و نقل استان‌های خراسان رضوی و جنوبی در حوزه مهندسی ترافیک

تیم‌های کارشناسی واحد برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه طی 5 روز از سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی شهرهای گناباد، فردوس، طبس، قائن، تایباد، تربت‌جام، فریمان و چناران در حوزه مهندسی ترافیک و برنامه‌ریزی حمل‌ونقل بازدید به عمل آوردند.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی کشور، آسیب‌شناسی و ارزیابی عملکرد سازمان‌های حمل‌و نقل همگانی و مدیریت حمل‌و نقل در حوزه حمل‌و نقل و ترافیک در استان‌های خراسان‌رضوی و جنوبی توسط تیم‌های کارشناسی اتحادیه انجام پذیرفت.

در ادامه اجرای برنامه بازدید از شهرهای تحت پوشش اتحادیه در سال جاری، کارشناسان معاونت برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه در قالب دو تیم طی بازه زمانی 25 لغایت 29 آبان‌ماه به منظور شناسایی مشکلات ترافیکی وضع موجود و ارزیابی اقدامات سازمان‌های تحت پوشش، نسبت به انجام بازدیدهای میدانی از 8 شهر اقدام نمودند. شهرهای گناباد، فردوس، طبس و قائن توسط تیم اول و شهرهای تایباد، تربت‌جام، فریمان و چناران توسط تیم دوم مورد بررسی قرار گرفت.

طی این بازدیدها کارشناسان اتحادیه ابتدا ضمن برگزاری جلسه‌ای با مسئولین حوزه حمل‌ونقل شهری در شهرهای مذکور، به بحث و تبادل نظر در زمینه اقدامات انجام شده و همچنین مشکلات و کاستی‌های موجود پرداختند. در ادامه با همراهی مسئولین بازدیدهای میدانی از شهرها به عمل آمد. در طی این بازدیدها معابر و تقاطعات اصلی، نقاط حادثه‌خیز، نقاط دارای گره ترافیکی و ایستگاه‌های حمل‌و نقل همگانی مورد بررسی قرار گرفت و وضعیت حمل‌و نقل و ترافیک شهر مطابق با چک لیست تهیه شده در حوزه‌های حمل ‌و ‌نقل همگانی بار و مسافر، حمل‌و نقل پاک و غیرموتوری، مدیریت ترافیک، هوشمندسازی وخصوصی‌سازی و ایمنی تکمیل گردید. اطلاعات بدست آمده و تحلیل برداشت‌های انجام شده مبنای شناسایی نقاط ضعف و قوت هر یک از شهرها بوده و در تهیه شناسنامه حمل‌‌و نقلی شهرهای تحت پوشش اتحادیه به کارگرفته خواهد شد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد