جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/8/26 تعداد بازدید: 75 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
برگزاری هفتمین دوره‌ آموزشی بازرسی خودروهای با سوخت گاز طبیعی(CNG) در سال98

هفتمین دوره آموزشی بازرسی خودروهای با سوخت گاز طبیعی(CNG) سال 1398 در آبان‌ماه به مدت دو روز در مرکز آموزشی تربیت مربی کرج برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ هفتمین دوره آموزشی بازرسی چشمی خودروهای با سوخت گاز طبیعی(CNG) در سال 98 در ادامه دوره‌های برگزار شده قبلی در این حوزه و با هدف ارتقاء سطح آگاهی و دانش کارشناسان و مدیران مراکز معاینه فنی کشور و به دنبال آن خدمت‌رسانی بهتر و شایسته‌تر به مردم؛ طی دو روز در تاریخ 21 و 22آبان‌ماه سال جاری با حضور تعدادی از مدیران و کارشناسان از مراکز معاینه فنی سراسر کشور در دپارتمان مکانیک مرکز تربیت مربی کرج برگزار گردید.

دوره آموزشی مذکور توسط اساتید مجرب مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران در دو بخش تئوری و عملی با چهار سرفصل آموزشی شامل: 1) بازرسی عملی خودرو و مخزن سوخت آن، 2) آشنایی با استاندارد ملی شماره 9426 و 9747 3)آشنایی با اجزا و عملکرد سیستم و انواع کیت و مخزن 4)آشنایی با خواص فیزیکی و احتراقی سوخت گاز طبیعی فشرده، آموزش داده شد.

شایان ذکر است در پایان دوره از محتویات تدریس شده، آزمون کتبی اخذ و متعاقباً به پذیرفته شدگان در این آزمون گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد