جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/7/13 تعداد بازدید: 238 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
برگزاری ششمین دوره‌ آموزشی بازرسی خودروهای با سوخت گاز طبیعی(CNG) در سال98

ششمین دوره آموزشی بازرسی خودروهای با سوخت گاز طبیعی(CNG)  سال 1398 در مهرماه به مدت دو روز در مرکز آموزشی تربیت مربی کرج برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ ششمین دوره آموزشی بازرسی چشمی خودروهای با سوخت گاز طبیعی(CNG) در سال 98 در ادامه دوره‌های برگزار شده قبلی به صورت متوالی در این حوزه و با هدف ارتقاء سطح آگاهی و دانش کارشناسان و مدیران مراکز معاینه فنی کشور و به دنبال آن خدمت‌رسانی بهتر و شایسته تر به مردم ؛ طی دو روز در تاریخ نهم و دهم مهرماه سال جاری با حضور تعدادی از مدیران و کارشناسان از مراکز معاینه فنی سراسر کشور در محل مرکز آموزشی تربیت مربی کرج برگزار گردید.

دوره آموزشی مذکور در دپارتمان مکانیک مرکز تربیت مربی کرج و در دو بخش تئوری و عملی و در قالب چهار سرفصل آموزشی شامل: 1) بازرسی عملی خودرو و مخزن سوخت آن، 2) آشنایی با استاندارد ملی شماره 9426 و 9747 3)آشنایی با اجزا و عملکرد سیستم و انواع کیت و مخزن 4)آشنایی با خواص فیزیکی و احتراقی سوخت گاز طبیعی فشرده توسط اساتید مجرب مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران آموزش داده شد.

در پایان دوره از محتویات تدریس شده، آزمون کتبی اخذ شده و متعاقباً به پذیرفته شدگان در این آزمون گواهی پایان دوره اعطا خواهد شد.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد