جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/7/8 تعداد بازدید: 156 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بررسی عملکرد سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی و مدیریت حمل و نقل استان‌ آذربایجان‌غربی در حوزه مهندسی ترافیک

تیم‌های کارشناسی واحد برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه طی 5 روز از سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی شهرهای تکاب، شاهیندژ، نقده، اشنویه، سردشت، پیرانشهر و سلماس در حوزه مهندسی ترافیک و برنامه‌ریزی حمل‌ونقل بازدید به عمل آوردند.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی کشور، آسیب‌شناسی و ارزیابی عملکرد حوزه ترافیک سازمان‌های حمل ‌و نقل همگانی و مدیریت حمل‌ و نقل شهرداری‌های تحت پوشش اتحادیه در 7 شهر استان آذربایجان غربی توسط تیم‌های کارشناسی اتحادیه انجام پذیرفت.

در ادامه اجرای برنامه بازدید از شهرهای تحت پوشش اتحادیه در سال جاری، کارشناسان معاونت برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه در قالب دو تیم طی بازه زمانی 30 شهریور لغایت 3 مهرماه به منظور شناسایی مشکلات ترافیکی وضع موجود و ارزیابی اقدامات سازمان‌های تحت پوشش، نسبت به انجام بازدیدهای میدانی از 7 شهر استان آذربایجان غربی اقدام نمودند و شهرهای تکاب، شاهیندژ و نقده توسط تیم اول و شهرهای اشنویه، سردشت، پیرانشهر و سلماس توسط تیم دوم مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت.

در ابتدای این بازدیدها کارشناسان اتحادیه جلسه‌ای با مسئولین حوزه حمل ‌و نقل شهری برگزار نموده و به بحث و تبادل نظر در زمینه اقدامات انجام شده و همچنین مشکلات و کاستی‌های موجود پرداختند. در ادامه با همراهی مسئولین سازمان‌های یاد شده بازدیدهای میدانی از شهرها صورت گرفت. در طی این بازدیدها معابر و تقاطعات اصلی، نقاط پرحادثه، نقاط دارای گره ترافیکی و ایستگاه‌های حمل ‌و نقل همگانی مورد بررسی قرار گرفت و وضعیت حمل ‌و نقل و ترافیک شهر مطابق با چک لیست تهیه شده در حوزه‌های حمل و ‌نقل همگانی بار و مسافر، حمل‌ و نقل پاک و غیرموتوری، مدیریت ترافیک، هوشمندسازی و خصوصی‌سازی و ایمنی تکمیل گردید.

شایان ذکر است، اطلاعات بدست آمده و تحلیل برداشت‌های انجام شده مبنای شناسایی نقاط ضعف و قوت هر یک از شهرها بوده و در تهیه شناسنامه حمل‌ونقلی شهرهای تحت پوشش اتحادیه به کارگرفته خواهد شد.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد