جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/6/30 تعداد بازدید: 153 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
طرح استقبال از مهراز سوی وزیر کشور به استانداران ابلاغ شد

طرح استقبال از مهر از سوی دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور برای اجرا توسط شهرداری ها، دهیاری ها و دیگر دستگاه های ذیربط در سراسر کشور به استانداران ابلاغ شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، این طرح در آستانه شروع فصل پاییز و بازگشایی مدارس و با هدف رضایت‌مندی هرچه بیشتر شهروندان و با رویکرد خدمات رسانی مطلوب و مناسب توسط مدیریت شهری و روستایی در ایام بازگشایی مدارس به استانداران ابلاغ کرد.

طرح استقبال از مهر شامل تمهیداتی در حوزه های مختلف خدمات شهری، حمل و نقل و ترافیک و سیما و منظر شهری است که با همکاری شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و سایر دستگاه‌های ذیربط از جمله پلیس راهورناجا، آموزش و پرورش و وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی در سطح شهرها و روستاها برنامه‌ریزی و اجرا خواهد شد.
بر این اساس ستادهای مهر در استان به ریاست استانداران، در شهر به ریاست فرمانداران و در سطح روستاها به ریاست بخشداران برای اجرای این طرح و هماهنگی های بیشتر تشکیل می شود.
وزیر کشور از استانداران خواسته است ضمن ابلاغ طرح استقبال از مهر به شهرداری‌ها، دهیاری‌ها و دیگر دستگاه‌های ذیربط نسبت به تشکیل ستادهای استقبال از مهر برابر با طرح ابلاغی، اقدام و ضمن نظارت بر حسن اجرای آن، گزارش اقدامات انجام شده را پس از اجرا به سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور منعکس نمایند.

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد