جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/6/26 تعداد بازدید: 184 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
دوره آموزشی معاینه فنی در استان اردبیل برگزار گردید

دوره جدیدآموزشی معاینه فنی ویژه اعضای کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی شهرداری‌های استان اردبیل  و مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی خودروهای سبک این استان در شهر اردبیل برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ دوره آموزشی معاینه فنی ویژه اعضای کارگروه استانی معاینه فنی و ستادهای معاینه فنی استان اردبیل و همچنین مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی این استان طی دو روز در روزهای بیست و سوم و بیست و چهارم شهریور ماه سال جاری در سالن جلسات استانداری با حضور دبیر شورای ترافیک استانداری اردبیل و  اعضای کارگروه استانی، اعضای ستادهای معاینه فنی شهرداری‌ها و مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی شهرهای اردبیل، مشگین شهر، خلخال، گرمی و پارس‌آباد توسط اساتید و کارشناسان اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور در راستای آشنایی اعضای کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی با وظایف محوله خود در امر معاینه فنی خودروهای سبک بنزینی و گازسوز و همچنین هماهنگی ستادها با کارگروه معاینه فنی استانی برگزار گردید.

در آغاز دوره مهندس ستاری دبیر شورای ترافیک استانداری اردبیل ضمن خیرمقدم به مهمانان نسبت به ضرورت انجام معاینه فنی و انجام صحیح نظارت بر مراکز و همچنین فعالیت‌های این حوزه در خصوص معاینه فنی خودرو مطالبی عنوان نمودند و در ادامه مدرسین دوره نسبت به ارائه سرفصل های آموزشی اقدام نمودند.

در خاتمه از سوی اساتید و کارشناسان اتحادیه به سوالات حاضرین در جلسه پاسخ داده شد و راهنمایی‌های لازم به ایشان ارائه گردید.

شایان ذکر است طی این دوره مباحث فنی و اجرایی برای اعضای کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی و همچنین مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی به تفصیل بیان گردید.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد