جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/6/2 تعداد بازدید: 196 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
برگزاری مراسم جشن توسط سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری شهر آبیک در دهه ولایت

سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری آبیک به مناسبت اعیاد قربان و غدیرخم اقدام به برگزاری جشن ویژه رانندگان ناوگان حمل نقل عمومی نمود.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری آبیک به مناسبت فرارسیدن فرخنده ایام دهه ولایت و اعیاد سعید قربان و غدیرخم و در راستای خدمت‌رسانی به رانندگان شریف این شهر، اقدام به برگزاری مراسم بزرگداشت و جشن ویژه این ایام نمود. این برنامه در روز دوشنبه مورخه 98/05/28 با حضور مسئولین و رانندگان زحمتکش ناوگان حمل و نقل عمومی این شهر برگزار شد.

این مراسم با تلاوت آیات قرآن مجید آغاز شد و سپس مهندس احمدپور فرماندار شهر آبیک ضمن ارائه سخنرانی، مقدم حاضرین را گرامیداشت.

در ادامه حجت الاسلام و المسلمین میرحسینی امینی امام جمعه شهر آبیک ضمن تبریک اعیاد غدیر و قربان در خصوص منزلت عیدغدیرخم به ارائه توضیحاتی پرداخت.

از دیگر برنامه‌های برگزار شده در این جشن می توان از اجرای نمایش توسط گروه نمایش ارشاد با موضوع حمل و نقل عمومی، اجرای سرود توسط گروه سرود فرماندهی آمادگاه ارتش شهر آبیک و قرعه کشی سه کمک سفر زیارتی مشهد مقدس به رانندگان نام برد.

شایان ذکر است سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری آبیک در این ایام اقدام به چاپ بروشور یاعلی و نصب بر روی تاکسی‌ها نمود.

در پایان این مراسم از 27 نفر از رانندگان نمونه با اهدای جوایز، لوح تقدیر و شاخه گل تقدیر و تشکر به عمل آمد.

گفتنی است این برنامه مورد توجه و استقبال قشر زحمتکش ناوگان حمل و نقل عمومی قرار گرفت.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد