جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/4/5 تعداد بازدید: 361 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
برگزاری چهارمین دوره‌ آموزشی بازرسی خودروهای با سوخت گاز طبیعی(CNG) در سال98

چهارمین دوره آموزشی بازرسی خودروهای با سوخت گاز طبیعی(CNG)  سال 1398 طی روزهای سوم و چهارم تیرماه به مدت دو روز در مرکز آموزشی تربیت مربی کرج برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ چهارمین دوره آموزشی بازرسی چشمی خودروهای با سوخت گاز طبیعی(CNG) در سال 98 در ادامه دوره‌های برگزار شده قبلی در این حوزه و با هدف ارتقاء سطح آگاهی و دانش کارشناسان و مدیران مراکز معاینه فنی کشور و به دنبال آن خدمت‌رسانی بهتر و شایسته تر به مردم ؛ طی دو روز در تاریخ سوم و چهارم تیر‌ماه 1398با حضور تعدادی از مدیران و کارشناسان از مراکز معاینه فنی سراسر کشور در محل مرکز آموزشی تربیت مربی کرج برگزار گردید.

دوره آموزشی فوق در دپارتمان مکانیک مرکز تربیت مربی کرج و در قالب تشریح مطالب و نکات اجرایی براساس چهار سرفصل آموزشی با عناوین: 1) بازرسی عملی خودرو و مخزن سوخت آن، 2) آشنایی با استاندارد ملی شماره 9426 و 9747 3)آشنایی با اجزا و عملکرد سیستم و انواع کیت و مخزن 4)آشنایی با خواص فیزیکی و احتراقی سوخت گاز طبیعی فشرده توسط اساتید مجرب مورد تایید سازمان ملی استاندارد ایران و به صورت دو بخش تئوری و عملی آموزش داده شد.

در پایان هر دوره از محتویات تدریس شده در دوره، آزمون کتبی اخذ شده و به پذیرفته شدگان در این آزمون گواهی استاندارد پایان دوره اعطا خواهد شد.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد