جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/4/3 تعداد بازدید: 257 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
نظام‌نامه ارزيابي عملكرد شهرداري‌ها در سال97 ابلاغ شد

مدیرکل دفتر ارزيابي عملكرد، بازرسي و پاسخگویي به شكايات سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور از ابلاغ نظام‌نامه ارزيابي عملكرد شهرداري‌ها در سال97 به استانداري‌ها خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، رضا نگهبان با بيان خبر فوق اظهار كرد: نظام‌نامه ارزيابي عملكرد شهرداري ‌ها متشكل از 166 شاخص درسه بخش ساختاري، اجرايي و حمايتي تهيه و از سوي دفتر ارزيابي عملكرد، بازرسي و پاسخگویي به شكايات سازمان به دفاتر امور شهري و شوراهاي استانداري‌هاي سراسر كشور ابلاغ شد.

وي افزود: بخش ساختاري اين نظامنامه شامل موضوعات برنامه ريزي و بودجه، نوسازي و تحول اداري، آموزش، پژوهش، فنآوري اطلاعات، اقتصاد و سرمايه گذاري است.

نگهبان اضافه كرد: بخش اجرایي شامل مديريت بحران، شهرسازي، خدمات شهري، حمل و نقل، عمراني و ماشين آلات مي باشد.

وي همچنين گفت: بخش حمايتي شامل حقوقي و امور قرار دادها، مالي و حسابرسي، بازرسي و نظارت است.

نگهبان در ادامه توضيح داد: در اين نظام‌نامه مقرر گرديده دفاتر امورشهري و شوراهاي استانداري ها پس از ابلاغ اين نظام‌نانه به شهرداري ها و بر اساس خود ارزيابي اوليه توسط شهرداري‌ها نظارت موثر داشته باشند و پس از بازديد ميداني و بررسي ها كارشناسي، نتايج حاصله را تا پايان مردادماه سال جاري به ارزيابي عملكرد، بازرسي و پاسخگویي به شكايات سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور منعكس نمايند.

وي در خاتمه گفت: براين اساس اعلام برترين هاي ارزيابي اعلام شده و در سطح استاني و ملي از شهرداري‌ها تقدير شده و طرح هاي برتر نيز معرفي خواهند شد .

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد