جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/3/11 تعداد بازدید: 388 تعداد نظرات ارسالی: 1 نویسنده: publicrelation2
اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور برگزار می‌کند

‌اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور دومین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم با عنوان "درمحضر بلاغ" را در مرداد ماه سال جاری برگزار می‌نماید.


سعید قیصر

سعید قیصر مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور در نشست تعدادی از مدیران سازمان‌های حمل و نقلی بیان داشت، دومین دوره مسابقات حفظ و قرائت قرآن کریم با عنوان "درمحضر بلاغ" را با حضور رانندگان شریف حوزه حمل و نقل عمومی درون شهری  سراسر کشور و با هدف تکریم و اشاعه فرهنگ قرآنی در مرداد ماه سال جاری برگزار خواهیم نمود.

وی به تجلیل از فرزندان این خانواده زحمتکش که در دانشگاه‌های کشور پذیرفته می‌شوند به عنوان برنامه دیگری از برنامه‌های آتی اتحادیه در سال 98 اشاره کرد.

 

سعید قیصر

مدیریت امور اجرایی کشور سامانه یکپارچه معاینه فنی ایران

printrating
  نظرات

profile photo سپاسگذاری

باسلام خدمت خادمین به قرآن و عترت . واقعا" عمل خداپسندانه ای هست و اینکه فرهنگ قرآنی رو در سطح کشور اشاعه می دهید و در صدد ارتقا، این فرهنگ در بین جوانان و قشر زحمت کش رانندگان هستید اجرتان در پیشگاه الهی محفوظ و مورد قبول خواهد بود . باور کنین این کارها اگر با خلوص نیت انجام شود موجبات خیر و برکت و نزول رحمت الهی برای دست اندرکاران این کار و بالطبع کل جامعه خواهد بود . انشاءالله.

ارسال توسط علی در تاریخ 1398/03/20 08:20:03 ق.ظ

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد