جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/1/25 تعداد بازدید: 362 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
حضور دکتر شوشتري مشاور وزیر و رئيس مركز حراست وزارت كشور و هیات همراه در اتحادیه

روز یک‌شنبه 25 فروردین ماه 98 دکتر شوشتری مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور، مهندس نعیمی معاون انفورماتیک آن مرکز به همراه دکتر رجب صلاحی معاون امور شهرداری‌ها، مهندس حصاری مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری، موفق مشاور رئیس و مدیر کل حراست و پدافند غیرعامل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و هیات همراه از اتحادیه بازدید نمودند.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، دکتر شوشتری مشاور وزیر و رئیس مرکز حراست وزارت کشور، مهندس نعیمی معاون انفورماتیک آن مرکز به همراه دکتر رجب صلاحی معاون امور شهرداری‌ها، مهندس حصاری مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری، موفق مشاور رئیس و مدیر کل حراست و پدافند غیرعامل سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و هیات همراه عصر امروز در اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور حضور یافتند و از حوزه‌های مختلف این مجموعه نظیر سامانه سیمفا، معاونت‌های فنی و اجرایی، برنامه‌ریزی و پژوهش، معاینه فنی و اداری مالی بازدید نموده و از نزدیک در جریان فعالیت‌ها و اقدامات این اتحادیه قرار گرفتند.

سپس نشست صمیمی دکتر شوشتری و هیات همراه با مدیرعامل و معاونین اتحادیه در سالن جلسات این اتحادیه برگزار گردید و مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور ضمن عرض خیرمقدم و تبریک اعیاد شعبانیه و سال جدید، حضور دکترشوشتری و هیات همراه در اتحادیه را برای جامعه حمل و نقلی منشاء خیر و برکت دانست و گزارش مبسوطی از روند شکل‌گیری اتحادیه و فعالیت‌ها و ماموریت‌های مجموعه از ابتدا تاکنون ارائه داد.

وی اذعان داشت در انجام کلیه برنامه‌ها و فعالیت‌ها سعی کردیم مطابق با رضایت خداوند گام برداریم و به لطف خداوند و همراهی همکاران و مسئولین سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اتحادیه به یک مجموعه اثرگذار در حوزه حمل و نقل مبدل گردیده است.

مدیرعامل اتحادیه درخصوص برنامه‌های آتی از راه‌اندازی سامانه ملی پرداخت عوارض خودرو با هدف ایجاد درآمد پایدار برای شهرداری‌های سراسر کشور و ایجاد سامانه تصادفات به عنوان ماموریت‌های در دستور کار اتحادیه اشاره نمود.

در ادامه متولی معاون اداری مالی اتحادیه به ارائه گزارش اجمالی پیرامون معاونت تحت تصدی خود پرداخت و درخصوص نیروی انسانی و تخصص‌های به کارگرفته شده در اتحادیه، بودجه سالانه، هزینه‌ها و منابع درآمد مطالبی را ارائه نمود.

سپس حسینی معاون فنی و اجرایی اتحادیه پیرامون فعالیت شهرهای تحت پوشش اتحادیه در حوزه حمل و نقل عمومی توضیحاتی ارائه داد و اهم عملکرد اتحادیه در حوزه فنی و اجرایی که شامل ساماندهی، توسعه و نوسازی ناوگان عمومی، بیمه رانندگان، میانگین عمر و فرسودگی ناوگان ، هوشمندسازی حمل و نقل عمومی می‌باشد را تشریح نمود.

در ادامه جلسه عبدالمنافی معاون برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه عملکرد این معاونت را تشریح نمود و برگزاری دوره‌های آموزشی و انجام مطالعات بهبود تردد شهری و آسیب‌شناسی برای شهرهای تحت پوشش را دو ماموریت اصلی این حوزه معرفی نمود و از دوره‌های آموزشی برگزار شده شامل: دوره آموزشی بازرسی چشمی خودروهای دوگانه‌سوز، آشنایی با سیستم‌های حمل و نقل هوشمند و آشنایی با استانداردها‌، آیین نامه‌ها و قوانین معاینه فنی نام برد.

سپس قدیری مشاور عالی مدیرعامل در اتحادیه پروتکل سامانه سیمفا و همچنین قابلیت‌های بالفعل و بالقوه این سامانه را توضیح داد و به شرح وظایف حوزه معاینه فنی در اتحادیه پرداخت و در ادامه آماری از تعداد مراکز و خطوط معاینه فنی، آزمایشگاه‌های هیدرواستاتیک ، تعداد پذیرش، قبولی و مردودی خودروها در مراکز معاینه فنی شهرهای کشور ارائه داد.

در پایان نشست دکتر شوشتری ضمن تبریک به مناسبت سال جدید و اعیاد شعبانیه، از زحمات و تلاش‌های مهندس قیصر و همکاران اتحادیه و همچنین گزارش ارائه شده توسط معاونین مجموعه تشکر نمود.

وی اظهار داشت کارهای خوب و مثبت زیادی در اتحادیه انجام شده و با توجه به زمان کوتاهی که از شروع به کار آن گذشته، رشد قابل قبولی داشته است به طوری که توانسته با انرژی مضاعف مهندس قیصر و همکاران ایشان، بخشی از اقدامات و ماموریت‌های سازمان‌ شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور نیز در این مجموعه انجام پذیرد.

رئیس مرکز حراست وزارت کشور با عنایت به در اولویت بودن تکریم و خدمت به مردم، به سازمان‌ شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور توصیه نمود تا از پتانسیل و ظرفیت موجود در اتحادیه در جهت خدمت به مردم عزیز کشورمان استفاده نمایند.

مشاور وزیر کشور در خاتمه ضمن تشکر مجدد از مهندس قیصر، برای همکاران اتحادیه و کلیه فعالان حوزه حمل ونقل همگانی آرزوی موفقیت در سایه تاییدات خداوند نمود.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد