جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1398/1/20 تعداد بازدید: 210 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بازديد رييس سازمان شهرداري ها و دهياري‌هاي كشور از مناطق سیل زده شهرستان باوی خوزستان

معاون عمران و توسعه امور شهري و روستايي وزير كشور و رييس سازمان شهرداري ها و دهياري‌هاي كشور كه به همراه وزیر کشوربه مناطق سيل زده خوزستان سفر كرده، از مناطق سیل زده شهرستان باوی در اين استان و فعاليتهاي استان البرز، معين اين شهرستان، بازديد نمود.


به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري ها و دهياريهاي كشور، مهدي جمالي نژاد بعد از ظهر دوشنبه 19 فروردين به همراه حاجي زاده مديركل مديريت بحران استانداري خوزستان و درويش پور معاون عمراني استانداري البرز و ساير مسوولان محلي از مناطق سیل زده شهرستان باوی بازديد و در جريان آخرين وضعيت اين شهرستان قرار گرفت.

وي همچنين در جريان اقدامات صورت گرفته توسط استان البرز در اين شهرستان قرار گرفت. به منظور آمادگي حداكثري براي مقابله با سيل و آب گرفتگي در خوزستان،‌ مقرر شد چند استان معين شهرهاي درگير سيل باشند كه استان البرز معين اين شهرستان مي باشد.

جمالي نژاد در حاشيه اين بازديد با اشاره به ناپایداری‌ هواي خوزستان طي روزهای آتي بر هماهنگی شهرداریها و همچنين دهياريهاي استان خوزستان در زمينه انجام اقدامات لازم براي مقابله با سيل و آب گرفتگي با دستگاه هاي امدادرسان استان از جمله آبفا و هلال احمر تاكيد نمود.

رييس سازمان شهرداري ها و دهياري هاي كشور افزود: در هنگام وقوع حوادث ضمن آمادگي كامل براي ارايه خدمات به مردم و اطلاع رساني به موقع به ساكنان شهرها و روستاها بايد براي بهره گيري از مشاركت هاي مردمي هم در مديريت بحران برنامه ريزي و از ظرفيت هاي مردمي هم به نحو مطلوب استفاده كرد.

وي با بيان اينكه احتمال آب گرفتگي در بخشهايي از مناطق شهري و روستايي خوزستان وجود دارد بر آمادگي كامل تمامي دستگاه های اجرایی براي انجام اقدامات لازم براي مقابله با حوادث احتمالی و خدمت رسانی سريع به مردم در هنگام حادثه تاکید نمود.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد