جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/10/24 تعداد بازدید: 426 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
نحوه فرآیند تست مخازن CNG خودروهای دوگانه سوز

طی نشست تخصصی در اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور پیرامون طرح اجرای سیستماتیک مخازن CNG در سامانه سیمفا بررسی انجام پذیرفت.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، صبح امروز جلسه‌ای درخصوص چگونگی ارجاع مخازن CNG در سامانه سیمفا باحضور مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور، مهندس پیرایش مدیر کل نظارت بر اجرای استاندارد صنایع فلزی، نمایندگان آزمایشگاه‌های هیدرواستاتیک و نمایندگان مراکز خدمات خودرویی در محل اتحادیه برگزار گردید.

مهندس قیصر هدف از ارجاع سیستماتیک مخازن خودروهای دوگانه سوز و چگونگی صدور گواهی تایید هیدرواستاتیک را تشریح نمود.

و در ادامه مهندس پیرایش به جهت فعال سازی ارجاع سیستماتیک مخازن CNG خودروهای دوگانه‌سوز از مراکز معاینه فنی به آزمایشگاه‌های هیدرواستاتیک و به تبع آن کاهش تخلفات در این زمینه از مدیریت اجرایی معاینه فنی خودروهای سبک کشور و کارشناسان اتحادیه تشکر و قدردانی نمود، سپس وی به بیان نقطه نظرات و دیدگاه‌های خود پرداخت و از انجام آزمون خودروهای دوگانه‌سوز دستی (کارگاهی) در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

در خاتمه نمایندگان مراکز و آزمایشگاه‌های هیدرواستاتیک نیز در خصوص ارجاع سیستماتیک مخازن CNG  خودروهای دوگانه‌سوز نظرات و پیشنهادات خود را ارائه دادند.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد