جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/10/23 تعداد بازدید: 316 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
نشست هیات مدیره اتحادیه سازمان‌های حمل ونقل همگانی کشور با ریاست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برگزار گردید

نشست مدیرعامل و اعضای هیات مدیره اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور با دکتر جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و ریاست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور تشکیل شد.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، صبح امروز مدیرعامل و اعضای هیات مدیره اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور در جلسه‌ای صمیمی با دکتر جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و ریاست سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور دیدار نمودند و درخصوص برنامه‌ها و فعالیت‌های این اتحادیه به بحث و تبادل نظر پرداختند.

در ابتدای این نشست که در دفتر دکتر جمالی‌نژاد برگزار گردید، مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور معاینه فنی خودروهای کشور گزارش مبسوطی را از فعالیت‌ها و اقدامات صورت گرفته و برنامه‌های آتی این اتحادیه بیان نمود.

در ادامه جلسه اعضاء هیات مدیره اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور ضمن معرفی خود به بیان مشکلات و چالش‌های فرا روی حوزه حمل و نقلی پرداختند و نظرات و پیشنهادات خود را در این خصوص مطرح نمودند.

دکتر جمالی نژاد در خاتمه این دیدار ابراز امیدواری نمود که با پویایی بیشتر مشکلات کم و کمتر می‌شود و ابراز داشت با شناختی که از اتحادیه دارم کارهای بزرگتر و موثرتری برای خدمت به مردم انتظار می‌رود.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد