جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/9/27 تعداد بازدید: 487 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
تقدیر وزیر کشور از تلاشگران عرصه حمل و نقل

از مدیرعامل اتحادیه و تنی چند از روسا و مدیران سازمان‌های حمل و نقل تحت پوشش این اتحادیه توسط وزیر کشور تقدیر و تشکر گردید.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، دکتر رحمانی فضلی وزیر کشور در همایش روز ملی حمل و نقل که 26آذرماه سال جاری در محل وزارت کشور برگزار شد، ضمن قدردانی از قشر تلاشگری که زحمت حمل و نقل و جابجایی و رساندن مردم  را بر عهده دارند، گفت: چنین مراسماتی فرصتی است برای کوچکترین کار ممکن؛ یعنی تقدیر و تشکر از زحمات عزیزان فعال در حوزه حمل و نقل.

در پایان این همایش از مدیران و فعالین عرصه حمل و نقل تقدیر و تشکر به عمل آمد و به همه این عزیزان توسط وزیر کشور تندیس افتخار اهدا گردید.

در این همایش از مهندس سعید قیصر به پاس تلاش و مساعی در راه‌اندازی و اجرای سامانه یکپارچه معاینه فنی کشور (سیمفا) تقدیر گردید.

گفتنی است در مراسم فوق از داود مقدم رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری خرمدره، بهمن گوهری رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری پردیس، رضا غروبی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری الیگودرز، ستار مرادی رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل شهرداری محمدیه و وحید صمدپور مدیرعامل سازمان حمل و نقل همگانی شهر بروجن به عنوان مدیران موفق سازمان‌های حمل و نقل عمومی و همچنین 5 تن از رانندگان شریف تاکسی از شهرهای تحت پوشش این اتحادیه به اسامی حشمت‌الله منصوری از شهر فلاورجان، محمدصادق باغسیاهی از شهر گناباد، مهدی سیف‌پور از بروجن، محمدنبی بهروزی از خمین و یوسف حیدری از اقبالیه توسط وزیر کشور تقدیر به عمل آمد.

گالری تصاویر

 اخبار مرتبط: 

- همایش روز ملی حمل و نقل/ وزير كشور: پيشنهاد كاهش سه دهک بالا از دریافت کنندگان یارانه و اختصاص منابع آن به حمایت از حمل و نقل و تولید در لايحه بودجه 98 درج شده است

همایش روز ملی حمل و نقل/ جمالی نژاد: شاهد فصل جدیدی در نگاه انسان محور به شهرها هستیم

مراسم هم‌ركابي نمادين مديران حمل و نقل شهري كشور با دكتر جمالي نژاد انجام شد

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد