جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/9/27 تعداد بازدید: 429 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
مراسم هم‌ركابي نمادين مديران حمل و نقل شهري كشور با دكتر جمالي نژاد انجام شد

هم‌زمان با همايش روز ملي حمل و نقل كه 26 اذر در وزارت كشور برگزار شد، مراسم هم‌ركابي نمادين دكتر جمالي نژاد رييس سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور و رييس اين همايش و يكصد نفر از مديران حوزه حمل و نقل عمومي شهري حاضر در همايش از وزارت كشور تا بوستان لاله تهران انجام شد.


به گزارش روابط عمومي اتحادیه سازمان‌‌های حمل و نقل همگانی كشور، دكتر جمالي نژاد در پايان اين مراسم با اشاره به ضرورت چنين جريان‌سازي‌هايي در حوزه حمل و نقل شهري گفت: با توجه به ارتباط كاري 1274 شهرداري و بيش از 37 هزار دهياري با سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور اين قطعا شروع يك آغاز جديد است.

رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور با تاكيد براينكه تلاش این سازمان در کلان‌شهرها و شهرهاي بزرگ تبدیل شهر «خودرو محور» به «انسان محور» است، گفت: تلاش می‌کنیم گفتمان شهر انسان محور را به شهرهای کوچک نیز تسری دهیم.

وي افزود: شهرداري‌ها در شهرهاي بزرگ با توجه به انتظارات شهروندان بايد به طور جدي به تحقق حمل و نقل سبز و پياده محوري ورود نمايند.

جمالي نژاد ابرازاميدواري نمود كه چنين مراسم‌هايي كه مديران در آن حضور دارند با توجه به تاثير آن بر افكارعمومي در دستور كار شهرداري‌ها و شوراها  قرار گيرد.

گالری تصاویر

 اخبار مرتبط: 

- همایش روز ملی حمل و نقل/ وزير كشور: پيشنهاد كاهش سه دهک بالا از دریافت کنندگان یارانه و اختصاص منابع آن به حمایت از حمل و نقل و تولید در لايحه بودجه 98 درج شده است

همایش روز ملی حمل و نقل/ جمالی نژاد: شاهد فصل جدیدی در نگاه انسان محور به شهرها هستیم

- تقدیر وزیر کشور از تلاشگران عرصه حمل و نقل

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد