جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/9/24 تعداد بازدید: 262 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
انتصاب رضا مختاري به سمت مديركل حوزه رياست و روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور

دكتر جمالي نژاد معاون عمران و توسعه امور شهري و روستایي وزير كشور و رئيس سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور طي حكمي دكتر رضا مختاري را به سمت مديركل حوزه رياست و روابط عمومي اين سازمان منصوب نمود.


به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، متن حكم دكتر جمالي نژاد در خصوص انتصاب رضا مختاري به شرح ذيل است:

" نظر به تعهد، شايستگي و تجارب ارزنده جنابعالي، به موجب اين حكم شما را به سمت "مديركل حوزه رياست و روابط عمومي" منصوب مي‌نمايم.

اميد است با استعانت از پروردگار يكتا و همكاري با معاونين، مديران، مشاورين و هماهنگي با نمايندگان محترم مردم در مجلس شوراي اسلامي و دستگاه‌هاي اجرايي و بهره‌گيري از استعداد و توانمندي نيروهاي لايق و كاردان در برنامه‌ريزي و انتظام بخشي و تسريع و تسهيل امور و تكريم كاركنان سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌ها، موجبات خدمت رساني مفيد و موثر به هموطنان عزيز در اقصي نقاط كشور براي دست يابي به اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي و مدنظرقراردادن منويات و مطالبات مقام معظم رهبري و سياست‌هاي دولت تدبير و اميد را فراهم آوريد.

توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله از خداوند سبحان مسئلت دارم."

شايان ذكر است دكتر رضا مختاري داراي دکتري جغرافيا و برنامه ريزي شهري از دانشگاه اصفهان و سوابق علمي و دانشگاهي و سوابق مديريتي در شهرداري اصفهان مي‌باشد.

اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور: 

انتصاب جناب آقای دکتر رضا مختاری را تبریک عرض نموده و ضمن آرزوی موفقیت؛ تداوم توفیقات روزافزون ایشان را  از درگاه ایزد منان مسالت می‌نماید.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد