جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/9/24 تعداد بازدید: 352 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
انتصاب مجید عبدالهی به سمت سرپرست مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی

دكتر جمالي نژاد معاون عمران و توسعه امور شهري و روستایي وزير كشور و رئيس سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور طي حكمي دكتر مجید عبدالهی را به سمت سرپرست مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی اين سازمان منصوب نمود.


به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، متن حكم دكتر جمالي نژاد در خصوص انتصاب مجید عبدالهی به شرح ذيل است :

" نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم شما را به عنوان "سرپرست مرکز مطالعات برنامه ریزی شهری و روستایی" منصوب می نمایم.

امید است با استعانت از پروردگاریکتا و همکاری با معاونین، مشاورین و بهره‌گیری از استعداد و توانمندی نیروهای لایق و کاردان سازمان در توسعه و گسترش جهشی تحقیقات و مطالعات، بکارگیری رویکردهای نوین آموزشی، تحقیقاتی و فرهنگی و ایجاد هماهنگی و اجرای فعالیت‌های دانشی وپژوهشی مورد نیاز شهرداری‌ها و دهیاری‌ها، موجبات خدمت‌رسانی مفید و موثر به هموطنان عزیز در اقصی نقاط کشور برای دست یابی به اهداف متعالی نظام مقدس جمهوری اسلامی و مدنظر قرار دادن منویات و مطالبات مقام معظم رهبری" مدظله العالی" و سیاست‌های دولت تدبیر و امید را فراهم آورید.

توفیقات روزافزون جنابعالی را در ایفای کامل مسئولیت محوله و تحول در مرکز از خداوند سبحان مسئلت دارم."

جمالي نژاد همچنين از خدمات دكتر مهران شيراوند رييس پيشين مرکز مطالعات برنامه‌ریزی شهری و روستایی تقدير و براي وي در سمت‌هاي آتي آرزوي موفقيت نمود.

شايان ذكر است دكتر مجید عبدالهی هم اكنون مديركل دفتر برنامه‌ریزی و مدیریت توسعه شهری سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور هم مي‌باشد.

اتحادیه سازمان های حمل و نقل همگانی کشور: 

انتصاب جناب آقای دکتر مجید عبدالهی را تبریک عرض نموده و ضمن آرزوی موفقیت؛ تداوم توفیقات روزافزون ایشان را  از درگاه ایزد منان مسالت می‌نماید.

 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد