جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/5/20 تعداد بازدید: 411 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بررسی عملکرد سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی استان‌ مازندران در حوزه مهندسی ترافیک

بررسی و ارزیابی از عملکرد و اقدامات سازمان‌های حمل و نقل همگانی واقع در شهرهای استان‌ مازندران در حوزه مهندسی ترافیک توسط تیم کارشناسی اتحادیه انجام پذیرفت.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، تیم کارشناسی اتحادیه طی بازه زمانی 13 لغایت 16مردادماه سال جاری به منظور ارزیابی اقدامات و فعالیت‌های سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی استان مازندران، اقدام به انجام بازدید‌های فنی و میدانی از شهرهای نور، نوشهر، چالوس، تنکابن و رامسر نمودند.

در ابتدای بازدیدها و همانند استان‌های پیشین، نشستی با حضور مدیران عامل سازمان‌ها و سایر مدیران و کارشناسان شهرداری در محل سازمان حمل و نقل همگانی برگزار و به بحث و تبادل نظر در زمینه مشکلات و کاستی‌های حمل‌و‌نقل و ترافیک آن شهر پرداخته شد. بازدید از شهر در ساعات اوج روز و شب، بررسی وضعیت حمل و نقل و ترافیک شهر مطابق با چک لیست تهیه شده توسط معاونت برنامه‌ریزی ‌و ‌توسعه اتحادیه در سه حوزه حمل‌و‌نقل همگانی، روانسازی تردد و ایمنی از دیگر اقدامات انجام شده در این بازدیدها می‌باشد که با کمک آن نقاط قوت و ضعف شهر در پارامترهای تاثیرگذار در تحلیل ترافیکی شهر مشخص می‌گردد.

شایان ذکر است؛ شناسایی معابر اصلی، وضعیت ناوگان تاکسی و اتوبوس، ایستگاه‌ها و خطوط حمل‌و‌نقل همگانی، میزان پوشش‌دهی شبکه، نقاط با پتانسیل تخصیص خطوط جدید حمل و نقل همگانی، کاربری‌های عمده تولید و جذب سفر و کاربری‌های تاثیرگذار در ترافیک، وضعیت آرام‌سازی و ایمنی معابر، پایانه‌های مسافری درون و برون‌شهری، طرح هندسی تقاطع‌ها و معابر، علائم افقی، عمودی و تجهیزات ترافیکی، دوربین‌های نظارت تصویری و تسهیلات عبور و مرور عابر پیاده از مهم‌ترین شاخص‌های مد نظر کارشناسان اتحادیه در بازدیدهای فنی می‌باشد.

گفتنی ا‌ست مطابق برنامه زمان‌بندی شده، سازمان‌های سایر استان‌های کشور نیز توسط معاونت برنامه‌ریزی ‌و ‌توسعه مورد بازدید قرار خواهند گرفت.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد