جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/4/30 تعداد بازدید: 567 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
یک دهه از عمر اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور گذشت

بیست و یکمین مجمع عمومی عادی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور در تاریخ 27تیرماه در هتل لاله تهران درحالی برگزار گردید که یک دهه از عمر این اتحادیه سپری گردید.


در آغاز این مجمع مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور معاینه فنی خودروهای کشور ضمن خیرمقدم به مهندس رستمی، دکتر معصومی و سایر حاضرین و تبریک ایام دهه کرامت، پیشاپیش ولادت باسعادت ثامن‌الحجج حضرت علی بن موسی‌الرضاعلیه‌السلام را تبریک گفت و در ادامه گزارش مبسوطی از فعالیت‌های اتحادیه در سال 1396 نظیر برگزاری دوره آموزشی مدیران و کارشناسان مراکز معاینه فنی، بیمه رانندگان و توسعه و نوسازی حمل و نقل همگانی شهرهای تحت پوشش اشاره نمود و از مدیران سازمان‌ها به دلیل همکاری و پیگیری امور مرتبط با حمل و نقل عمومی تشکر کرد.

مدیر عامل اتحادیه ضمن اشاره به گذشت یک دهه از عمر اتحادیه خاطر نشان کرد در طول این مدت کارهای بزرگی در حوزه حمل و نقل درون شهری صورت گرفته و حضور مسئولین در مجامع اتحادیه را نشان از توجه ویژه وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به حوزه حمل و نقل همگانی در شهرهای کم برخوردار دانست به طوری که هر زمان منابعی به حمل و نقل عمومی تخصیص یافته و یا توزیع ناوگانی صورت گرفته سازمان‌های حمل و نقل همگانی در شهرهای زیریکصد هزار نفر نیز بهرمند گردیده‌اند.

سپس وی از برگزاری دوره آموزشی سه روزه ویژه مدیران عامل خبر داد.

قیصر اظهار داشت طی این دهه سعی نمودیم هرآنچه مبنا و پایه تقویت سازمان‌های حمل و نقل همگانی باشد را مدنظر قرار داده و در تمامی حوزه‌ها از نیروهای متخصص استفاده نمودیم.

مدیریت امور معاینه فنی خودروهای کشور ضمن تشکر از اعتماد سازمان‌ شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور به اتحادیه اذعان داشت در تمامی موارد اعتماد سازمان به اتحادیه در حوزه‌های معاینه فنی، نوسازی و توسعه ناوگان و ... را جلب و سعی نمودیم با صداقت و سلامت کامل از انجام ماموریت‌های محوله سربلند بیرون آییم.

وی درخصوص ارزیابی از سازمان‌های حمل و نقل سراسر کشور بیان داشت، تاکنون بازدیدهای میدانی توسط متخصصین اتحادیه از 90 شهر در 18 استان کشور انجام پذیرفته که طی مطالعات انجام شده، چالش‌های پیش روی حمل و نقل در شهرهای تحت پوشش اتحادیه شناسایی گردیدند.

مدیرعامل اتحادیه در خاتمه از راه‌اندازی سامانه جامع اخذ عوارض خودرو خبر داد که در صورت راه‌اندازی درآمد پایداری برای سازمان‌های حمل و نقل و شهرداری‌ها را به ارمغان خواهد داشت.

گالری تصاویر

اخبار مرتبط:

گزارش برگزاری بیست و یکمین مجمع عمومی عادی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد