آرشیو اخبار

3 مرکز معاینه فنی در استان گلستان توسط کارشناسان معاینه فنی اتحادیه مورد بررسی قرار گرفت.
یک شنیه 10 اسفند 1399
"ذکر علی عباده" به مناسبت میلاد مسعود کوکب درخشان هدایت و نور پرفروغ آسمان ولایت، مولی‌الموحدین امیرالمومنین حضرت علی علیه السلام و روز سترگ پدر از همکاران اتحادیه تقدیر و تشکر به عمل آمد.
چهارشنبه 06 اسفند 1399
به مناسبت ولادت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و تجلیل از مقام شامخ زن، از بانوان همکار اتحادیه تجلیل شد .
چهارشنبه 15 بهمن 1399
جلسه معارفه دکتر صمیمی سرپرست جدید اتحادیه و مدیریت امور معاینه فنی خودروهای کشور با حضور معاونین و مدیران اتحادیه برگزار گردید.
سه شنبه 14 بهمن 1399
سالروز میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عیار مکارم و قله رفیع فضایل صدیقه کبری حضرت فاطمه الزهرا سلام الله علیها و سلاله پاکش حضرت امام خمینی رحمه الله علیه را تبریک عرض می‌نماییم.
سه شنبه 14 بهمن 1399
دوشنبه 13 بهمن 1399
اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور با صدور پیام تسلیتی درگذشت آقای حسن اسکندری مدیرعامل سابق سازمان حمل و نقل همگانی کمالشهر را تسلیت گفت و از درگاه خداوند متعال برای آن سفرکرده رحمت و مغفرت الهی مسئلت نمود.
دوشنبه 13 بهمن 1399
اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور با حضور در دومین نمایشگاه شهر هوشمند ایران به معرفی خدمات ارائه شده سامانه‌های سیمفا و سمیع پرداخت.
چهارشنبه 08 بهمن 1399
افتتاح سومین نمایشگاه شهر هوشمند معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور و رییس سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور گفت: با توجه به مزایای هوشمندسازی در شهرها از جمله کاهش خطرپذیری، صرفه جویی در انرژی و هزینه ها، افزایش بهره‌وری، اطلاع رسا...
دوشنبه 06 بهمن 1399
مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور: با عنایت به اهمیت مسئله معاینه فنی در برخورد با متخلفین حوزه معاینه فنی اعم از مراکز و ستادهای معاینه فنی تحت پوشش شهرداری‌ها و خصوصی برخورد قاطعانه خواهد شد و هیچ گونه اغماض صورت نخواهد پذیرفت.
چهارشنبه 01 بهمن 1399