جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/9/13 تعداد بازدید: 299 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
برگزاری دومین دوره آموزشی سیستم‌های حمل و نقل هوشمند

دومین دوره آموزشی سیستم‌های حمل و نقل هوشمند با حضور مدیران عامل سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور و روسای سازمان‌های مدیریت حمل و نقل شهرداری‌ها در مهرماه سال جاری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ دومین دوره آموزش سیستم‌های حمل و نقل هوشمند از دهم لغایت دوازدهم آذرماه سال جاری در شهر ساری در مجتمع تفریحی، فرهنگی و ورزشی وزارت کشور، با هدف آشنایی مقدماتی با سیستم‌های حمل و نقل هوشمند و با حضور مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودروهای کشور، معاونین اتحادیه، مدیران عامل سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور و روسای سازمان‌های مدیریت حمل و نقل شهرداری‌ها برگزار گردید.

این دوره در راستای رسالت اتحادیه در امر آموزش و به منظور آشنایی با فناوری‌های نوین حوزه حمل و نقل و با نگاهی به نیازهای حمل و نقلی شهرهای تحت پوشش اتحادیه و هموارسازی اقدامات آتی اتحادیه در این حوزه، در دو قالب مفاهیم اولیه سیستم‌های حمل و نقل هوشمند و نمونه‌های کاربردی و قابل مشاهده در کشور برگزار شد.

در ابتدای دوره مهندس قیصر ضمن خیرمقدم به حاضرین، هدف اصلی برگزاری این دوره را آشنایی مدیران و مسئولین حمل‌ونقل شهرهای تحت پوشش اتحادیه با اهمیت و کاربرد سیستم‌های هوشمند و همچنین برنامه‌ریزی دقیق و کارآمد برای اجرای آن در حوزه حمل‌ونقل دانست و توضیحاتی در این خصوص ارائه نمود.

در ادامه سرفصل‌های آموزشی از پیش تعیین شده نظیر مفاهیم اصلی، مزایا، ضرورت‌های بکارگیری، عملکرد و معماری سیستم‌های هوشمند، خدمات اصلی کاربر در این سیستم‌ها شامل سامانه‌های پیشرفته مدیریت ترافیک، اطلاعات مسافر،کنترل وسایل نقلیه، ایمنی، بهره‌برداری وسیله نقلیه تجاری، حمل و نقل همگانی و پرداخت الکترونیکی و همچنین نمونه‌های کاربردی توسط اساتید اتحادیه تدریس گردید.

شایان ذکر است بر اساس هماهنگی‌های به عمل آمده، گواهی پایان دوره برای مدیران عامل سازمان‌های حمل و نقل همگانی  و روسای سازمان‌های مدیریت حمل و نقل حاضر در این دوره صادر خواهد شد.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد