جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/7/24 تعداد بازدید: 290 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
پرداخت30 فقره تسهيلات در سال جاري به پروژه هاي درآمدزاي شهرداري‌ها توسط سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌ها

معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور از پرداخت تسهيلات به شهرداري‌ها براي ايجاد درآمد پايدار از سوي اين سازمان خبر داد و گفت: طي سال جاري تاكنون30 فقره تسيهلات به پروژه هاي درآمدزاي شهرداري‌ها پرداخت شده است.


به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور،‌ مسعود نصرتي با اعلام خبر فوق گفت: به منظور توانمندسازي شهرداري‌ها و ايجاد منابع درآمدي پايدار براي آنها پس از تائيد طرح‌هاي درآمدزاي شهرداري‌ها توسط كارگروه‌هاي استاني در استانداري‌ها تسهيلات ارزان قيمت با كارمزد 4 درصد پرداخت مي‌گردد.

وي در ادامه اظهار كرد: تمامي طرح‌هاي مصوب در كارگروه ملي مرحله به مرحله بوده و پس از پرداخت مرحله اول باتوجه به پيشرفت فيزيكي و ارسال تصاوير پيشرفت فيزيكي، فرم شماره 2 طبق شيوه‌نامه تسهيلات و تاييديه معاونين محترم هماهنگي امور عمراني استانداري‌ها پرداخت شده است.

وي افزود: از زمان شروع پرداخت تسهيلات به شهرداري‌ها تا پايان سال 1396 در مجموع 501 فقره تسهيلات به شهرداري‌ها پرداخت كه از اين تعداد370 فقره به مبلغ بيش از 278 ميليارد تومان از سال1392 تا پايان سال 1396تصويب و پرداخت شده است.

نصرتي هم‌چنين اعلام كرد: از ابتداي سال جاري هم30 فقره تسهيلات به مبلغ بيش از 55 ميليارد تومان در قالب طرح‌هاي كارخانه آسفالت، توليد قطعات بتني، طرح‌هاي گردشگري و ... تصويب و پرداخت كه در اكثر شهرداري‌ها باعث ايجاد اشتغال، درآمدزایي و توسعه شهري شده است.

معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور در ادامه گفت: اولويت پرداخت تسهيلات مذكور، شهرهاي كمتر توسعه يافته و مناطق محروم مي‌باشد و اين فرصت بسيار خوبي براي شهرداري‌هاست كه بتوانند به منظور توسعه شهري و ايجاد درآمد پايدار از اين تسهيلات استفاده نمايند.

نصرتي در خاتمه گفت: تمامي شهرداري‌ها مي‌توانند اطلاعات مربوط به دريافت تسهيلات مذكور را ازطريق سايت سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور(imo.org.ir) دريافت و طرح‌هاي خود را طبق شيونامه‌ايي كه اخيرا به استانداري‌ها ابلاغ شده پس از تكميل و تاييد كارگروه استاني به دبيرخانه كارگروه ملي تسهيلات سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، كه در دفتر اموراقتصادي وخدمات مالي اين سازمان مستقر است، ارسال نمايند.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد