جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/7/24 تعداد بازدید: 288 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
دكتر جمالي نژاد با نمايندگان مجلس ديدار كرد

رييس سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور در ديدار با چهار نماينده مجلس شوراي اسلامي گفت: حوزه مجلس بسیار با اهمیت و اثر بخش است و آماده همه نوع همكاري، همفكري و تعامل با نمايندگان محترم مجلس در زمينه موضوعات مرتبط با شهرداري‌ها و دهياري‌ها هستم.


به گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، مهدي جمالي نژاد كه عصر دوشنبه 24 مهر در ديدار حسن بهرام‌نيا نماينده مردم نهاوند، علی بختیار نماینده گلپایگان و خوانسار، یوسف داودی نماینده مردم سراب و همایون هاشمی نماینده مردم میاندوآب و شاهین‌دژ در مجلس شوراي اسلامي و برخي روساي شوراها و شهرداران حوزه‌هاي انتخابيه سخن مي‌گفت، اظهار كرد: تقويت تعامل با نمایندگان مجلس شورای اسلامی نقطه‌ کلیدی و پایه‌ای و با هدف همفکری و استفاده از ظرفیت‌های موجود، ضروری است.

وي هم‌چنين با اشاره به مشكلات شهرداري‌ها كه توسط شهرداران حاضر در جلسه مطرح شد، گفت: برخي از مشكلات با همكاري و تعامل با مجلس و ساير دستگاه‌ها رفع مي‌شود ولي اداره مطلوب شهر و شهرداري با اتكا به كمك‌هاي دولتي ديگر ممكن نيست و مشكلات شهرداري و انتظارات مردم را حل نمي‌كند و ضروريست كه ديدگاه شهرداران و اعضاي شوراها در خصوص اداره شهر تغيير نمايد.

جمالي نژاد با اشاره به محدوديت‌هاي مالي دولت براي كمك به شهرداري‌ها گفت: شهرداري‌ها باید مزیت‌های شهر خود را شناسايي و در خصوص توليد درآمد از آنها برنامه‌ريزي‌هاي لازم را انجام و سرمايه گذار جذب نمايند و از ظرفيت‌هاي بخش خصوصي هم بهره ببرند.

وي افزود: سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور به طرح‌هاي درآمدزاي شهرداري‌ها تسهيلات مي‌دهد كه شهرداري‌ها در صورت داشتن شرايط لازم مي‌توانند از آن استفاده نمايند.

در اين ديدارها برخي مشكلات شهرداري‌هاي متوسط و كوچك مطرح شد كه عبارت بود از : كمك به تامين درآمدپايدار، تامين قير براي آسفالت معابر شهر، كمك به تامين ماشين آلات مورد نياز، رفع مشكلات استخدامي و افزايش حقوق شهرداران.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد