جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1397/2/8 تعداد بازدید: 549 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
نشست هم اندیشی معاون شهرداری‌ها و مدیرکل دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری سازمان‌شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور و مدیران عامل اتحادیه‌های حمل و نقل شهری

صبح امروز اولین نشست مشترک دفتر حمل و نقل عمومی و ترافیک شهری و مدیران عامل اتحادیه‌های حمل و نقل شهری کشور دراتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور برگزار گردید.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ اولین نشست مشترک مدیران حمل و نقلی در روز شنبه هشتم اردیبهشت‌ماه سال جاری با حضور دکتر معصومی معاون شهرداری‌ها و مهندس حصاری مديركل دفترحمل و نقل عمومي و ترافيك شهري سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، دکتر مسلم خانی مدیرعامل اتحادیه اتوبوسرانی‌های شهری کشور، مهندس ضامنی مدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی‌های شهری کشور، مهندس عبادی مدیرعامل اتحادیه پایانه‌های مسافربری شهرداری‌های کشور و مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور در محل این اتحادیه برگزار گردید و در آن به بررسی اجرای طرح‌های مشترک حمل و نقلی پرداخته شد.

شایان ذکر است این جلسه با هدف ایجاد وحدت رویه و استفاده حداکثری از ظرفیت‌های موجود در اجرای طرح‌های مشترک و به منظور برنامه‌ریزی برای هماهنگی بیشتر و عملکرد منسجم‌تر در عملیاتی نمودن اهداف و برنامه‌های حوزه حمل و نقل و ترافیک شهری برگزار گردید.

همچنین با عنایت به توجه رئيس جمهور و تاكيد وزير كشور، مبنی بر اینکه يكى از اولويت‌هاى اصلى وزارت كشور بهبود و نوسازى ناوگان حمل و نقل عمومى است؛ در ادامه جلسه پیرامون روند اجرایی شدن نوسازی ناوگان شهری به بحث و تبادل نظر پرداخته شد.

در پایان این نشست شرکت کنندگان، مشکلات و موانع اجرایی شدن برنامه‌های اتحادیه‌ها را بررسی نموده و نیز به چگونگی ارائه راهکار و راه حل مناسب جهت مرتفع نمودن مشکلات مربوطه پرداختند.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد