جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/12/8 تعداد بازدید: 1299 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
اتصال کلیه مراکز باز و بست مخازن CNG دارای مجوز و تایید صلاحیت شده به سامانه سیمفا در آینده‌ای نزدیک

مهندس قیصر در حاشیه آیین برگزاری تودیع و معارفه چند تن از مدیران اتحادیه، از اتصال مراکز باز و بست مخازن CNG دارای مجوز و تایید صلاحیت شده به سامانه سیمفا خبر داد.


به گزارش روابط عمومي اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی كشور، طي حكمي از سوي مهندس قیصر مدیرعامل اتحادیه و مدیریت اجرایی معاینه فنی خودروهای كشور عبدالله متولی با حفظ سمت به عنوان سرپرست معاونت فنی و اجرایی، علی حیدری چالشتری به عنوان جانشین معاونت امور معاینه فنی، دکتر نرمین نیکدل به عنوان سرپرست معاونت برنامه‌ریزی و توسعه و ابراهیم خوشحال به عنوان مشاور فنی اجرایی منصوب شدند.

همچنين مهندس قیصر از خدمات و تلاش‌هاي عباس مرادی به عنوان معاون پيشين فنی و اجرایی و نیز دکتر ایمان قفقازی به عنوان معاون پیشین برنامه‌ریزی و توسعه تقدير و تشكر به عمل آورد و برای ایشان در سمت جدید آرزوی موفقیت نمود.

براساس اين گزارش، آيين توديع و معارفه با حضور مهندس قیصر مدیرعامل، صباغان قائم مقام، امینی‌پور حراست و سایر مديران و پرسنل برگزار شد.

در ادامه نشست امروز، مدیریت معاینه فنی خودروهای کشور از اتصال مراکز باز و بست مخازن به سامانه سیمفا خبر داد و گفت: به منظور جلوگیری از تخلفات احتمالی و جلوگیری از سردرگمی مالکان خودروهای دوگانه‌سوز و نیز ایجاد نظم و انضباط در چرخه معاینه فنی؛ در آینده‌ای نزدیک کلیه مراکز باز و بست خودروهای دوگانه‌سوز پس از اخذ مجوز از مراجع ذیصلاح و مورد تایید سازمان ملی استاندارد با نصب دوربین پلاک خوان به سامانه سیمفا متصل خواهند شد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد