جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/9/25 تعداد بازدید: 561 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
پیام تبریک مدیرعامل اتحادیه به مناسبت26آذر، روز حمل و نقل و رانندگان

فرا رسیدن 26 آذر روز حمل ونقل و رانندگان، یادآور اخلاص، توانمندی و خودباوری فعالان عرصه حمل ونقل را به تمامی فعالان، برنامه‌ریزان و تعالی‌گران این بخش، تبریک عرض می‌نمایم.


در تاریخ تحولات کشورعزیزمان، روزها و ایام سرنوشت‌سازی بوده‌اند که نقشی تعیین کننده در شکل‌گیری و انسجام شبکه حمل ونقل کشور داشته اند و روز حمل و نقل، روز قدردانی از خدمات ارزشمند رانندگان و سایر دست‌اندرکاران و شاغلان بخش حمل و نقل کشور و فرصتی مناسب برای ارزیابی عملکرد و بازنگری نیازها و مشکلات این بخش می باشد. 26آذرماه یادآور ایثارگری‌های دلیرمردان عرصه حمل و نقل کشور که با لبیک سردادن به ندای پیرمراد و بنیانگذار کبیر جمهوری اسلامی حضرت امام خمینیرحمه الله علیه و حماسه باشکوه بيعت با رهبری، برگ زرین دیگری به کتاب پرافتخاراین کشورافزودند.

 در همین مجال، فرا رسیدن این روز بزرگ را که به روز حمل و نقل و رانندگان آراسته شده است به حضور کلیه زحمت کشان، فعالین این عرصه و اعضای خانواده عظیم حمل و نقل تبریک و تهنیت عرض نموده و ضمن ادای احترام به همه این عزیزان خدوم؛ اهتمام و تلاش مدیران عامل محترم سازمان‌های حمل و نقل همگانی، شهرداران، همکاران متعهد و رانندگان شریف و امانتدار را ارج می نهم و در پایان توفیق روز افزون همگان را در جهت پویایی هرچه بیشتر حوزه حمل و نقل و خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی از درگاه خداوندسبحان خواهانم».

امید است که هر سال با بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های نهفته در بخش حمل ونقل با همدلی و همکاری بیش از گذشته کارنامه درخشان و خدمات ارزنده‌ای را برای هموطنان عزیزمان ارائه نماییم.

 

سعید قیصر

مدیرعامل

 
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد