جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/9/4 تعداد بازدید: 596 تعداد نظرات ارسالی: 1 نویسنده: publicrelation2
معاون امور شهرداري‌ها: بيش از 55 هزار تاكسي فرسوده نوسازي شده/ خروج 40 هزار تاكسي پيكان

معاون امور شهرداري‌هاي سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور اعلام كرد: در اجراي طرح نوسازي ناوگان تاكسيراني شهري كه از بهمن 94 و با حمايت دولت آغاز شده تاكنون بيش از 55 هزار تاكسي فرسوده از ناوگان تاكسيراني شهري كشور خارج و تاكسي‌هاي جديد جايگزين آنها شده است.


به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور، هيربد معصومي با بيان مطلب فوق گفت: در اين طرح كه تاثير زيادي در رفاه شهروندان، ارتقاي سطح ايمني خودروها و كاهش آلودگي هوا دارد تاكنون بيش از 78 هزار تاكسي كه سن آنها از ده سال گذشته و به فرسودگي رسيده، ثبت نام نموده و بيش از 55 هزار تاكسي جديد تحويل متقاضيان شده است.

وي، خروج نزديك به 40 هزار تاكسي پيكان فرسوده را از جمله نتايج اجراي طرح ذكر نمود و گفت: در اين طرح نوسازی به مالک تاکسی‌های فرسوده 200 میلیون ریال وام با بهره 16 درصد داده می شود.

معصومي با بيان اينكه از تیرماه امسال و در ادامه اجراي طرح، ثبت نام برای نوسازی تاکسی‌های فرسوده مدل سال 1386 آغاز شده، گفت: با توجه به لزوم تسریع در نوسازی ناوگان تاكسيراني فرسوده بويژه در كلان‌شهرها و شهرهاي بزرگ، شهرداري‌ها بايد با مالكان تاكسي‌هايي كه در طرح نوسازی ثبت نام ننموده اند، مطابق قانون برخورد نمايند.

وي، با بيان اينكه اجراي طرح نوسازي ناوگان تاكسيراني شهري هم‌چنان ادامه دارد، ابراز اميدواري نمود كه با همكاري رانندگان تاكسي، شهرداري‌ها، بانك‌هاي عامل، خودروسازان، نيروي انتظامي و ساير دست اندركاران امر، اهداف اصلي اين طرح مهم دولت به نحو مطلوبي محقق شود.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد