جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/8/14 تعداد بازدید: 531 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
مراسم توديع و معارفه معاون پشتيباني، مديركل تحول اداري و حمل و نقل و ترافيك سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برگزار شد

مراسم توديع اسد معاني معاون پيشين و معارفه شاپور رستمي معاون جديد توسعه منابع و پشتيباني،‌ توديع محمد حسن آبادي مديركل پيشين و معارفه عباس كركه‌آبادي مديركل جديد دفتر نوسازي، تحول اداري و فناوري اطلاعات و توديع امير جعفرپور مديركل پيشين دفتر حمل و نقل عمومي وترافيك شهري سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور با حضور مهندس افشاني معاون عمران و توسعه امور شهري و روستایي وزير كشور و رئيس سازمان برگزار شد.


به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، در اين مراسم كه شنبه سيزدهم آبان با حضور معاونان و مديران كل سازمان برگزار شد، مهندس افشاني از خدمات و تلاش‌هاي معاني، حسن آبادي و جعفرپور قدرداني نمود.

وي، رستمي را داراي تجربيات طولاني در حوزه مديريت شهري و مديريت در استانداري‌هاي مختلف كشور و آشنا با مسايل كاري حوزه شهرداري‌ها و دهياري‌ها و كركه‌آبادي را داراي سوابق خوبي در حوزه منابع انساني دانست و ابراز اميدواري نمود كه برنامه‌هاي در نظر گرفته شده سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور در اين حوزه‌ها با دقت بيشتري محقق شود.

افشاني همچنين از مديران سازمان خواست كه رعايت قانون، رعایت حقوق مردم و كسب رضايت آنان و تعامل با همه ذينفعان سازمان را از اولويت‌هاي كاري خود قرار دهند.

وي تاكيد نمود: اميدوارم با توجه به تجربيات موجود در سازمان و برنامه‌ريزي‌هاي جامع و اصولي كه صورت مي‌پذيرد، زمينه ارتقاي بيش از پيش جايگاه سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور،‌ تقويت شهرداري‌ها و دهياري‌ها در انجام وظايف خود و ورود به چشم اندازهاي جديد كار و خدمت‌رساني فراهم شود.

در اين جلسه معاني، حسن‌آبادي و جعفرپور گزارش كوتاهي از اقدامات معاونت و دفاتري كه مسئوليت تصدي آن را برعهده داشتند، بيان نمودند و رستمي و كركه‌آبادي ضمن تشكر از حسن اعتماد مهندس افشاني به آنان ابراز اميدواري نمودند كه با همكاري و تعامل با مديران سازمان، منشاء خدمات خوبي باشند.

در خاتمه مهندس افشاني احكام انتصاب شاپور رستمي معاون جديد توسعه منابع و پشتيباني و عباس كركه‌آبادي مديركل جديد دفتر نوسازي، تحول اداري و فناوري اطلاعات سازمان را اعطاء و از خدمات اسد معاني،‌ محمد حسن‌آبادي و اميرجعفرپور با اهداي لوح تقدير، تجليل نمود.

همچنين احكام انتصاب معاني و حسن‌آبادي به سمت مشاوران رئيس سازمان به آنها اعطاء شد.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد