جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/8/14 تعداد بازدید: 910 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
انتصاب شاپور رستمي به سمت معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور

سيدمحمدعلي افشاني معاون عمران و توسعه امور شهري و روستایي وزير كشور و رييس سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور طي حكمي شاپور رستمي را به سمت معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور منصوب نمود.


به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، متن حكم مهندس افشاني در خصوص انتصاب شاهپور رستمي به شرح ذيل است :

" نظر به تعهد، شايستگي و تجارب ارزنده جنابعالي به موجب این حکم شما را به سمت معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور منصوب مي نمايم.

اميدوارم با استعانت از پروردگار يكتا و با ايجاد تعامل و همكاري با معاونين، مشاورين، مديران و بهره‌گيري از استعداد و توانمندي نيروهاي لايق و كاردان سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور موجبات خدمت‌رساني مفيد و موثر به هم‌وطنان عزيز در اقصي نقاط كشور براي دست‌يابي به اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي و مدنظر قرار دادن منويات و مطالبات مقام معظم رهبري "مدظله العالي" و سياست‌هاي دولت تدبير و اميد را فراهم آوريد.

توفيقات روزافزودن جنابعالي را در ايفاي كامل مسئوليت محوله از خداوند متعال مسئلت دارم."

رستمي پيش از اين در سمت‌هاي معاون گردشگری و امور زائرین استانداری فارس و معاون امور عمرانی استانداري بوشهر خدمت كرده است.

 

 اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور: 

ضمن تقدیر و تشکر از زحمات و اقدامات جناب آقای اسد معانی؛ انتصاب جناب آقای شاپور رستمی را به سمت معاون توسعه منابع و پشتيباني سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور تبریک عرض نموده و از درگاه احدیت، مزید توفیقات ایشان را در مسئولیت جدید مسالت می‌نماید.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد