جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/4/21 تعداد بازدید: 490 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
برگزاری سومین دوره آموزشی معاینه فنی ویژه اعضای کارگروه استانداری و ستادهای معاینه فنی شهرداری‌های استان همدان

دوره آموزشی معاینه فنی ویژه اعضای کارگروه و ستادهای معاینه فنی استان همدان در بیستم تیرماه سال جاری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ در ادامه برگزاری دوره آموزشی معاینه فنی اعضای کارگروه و ستادهای معاینه فنی که پیش از این در استان‌های بوشهر و گیلان برگزار شده بود، سومین دوره روز سه‌شنبه 1396/04/20 در سالن مجتمع فرهنگی و هنری عین‌القضات همدانی شهر همدان برگزار گردید. این دوره آموزشی یک روزه با حضور مهندس کاظمی مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک استانداری، دکتر محمدی مدیرکل سازمان حفاظت محیط زیست استان، اعضای ستاد شهرداری‌های همدان، فامنین، اسدآباد، تویسرکان، کبودرآهنگ، رزن، ملایر، نهاوند، سامن و بهار، همچنین متولی معاون امور معاینه فنی و قفقازی معاون برنامه ریزی و توسعه و تنی چند از کارشناسان اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور با هدف آشنایی اعضای کارگروه و ستادهای معاینه فنی با وظایف محوله خود در امر معاینه فنی خودروهای سبک بنزین و گازسوز و تعامل و همفکری بیشتر در موضوع معاینه فنی برگزار گردید.

در ابتدای جلسه کاظمی ضمن خیر مقدم به مهمانان از اهمیت معاینه فنی و ضرورت تعامل میان ستادها و مراکز معاینه فنی در راستای بهبود نحوه انجام معاینه فنی سخنانی را ایراد کرد. سپس محمدی نیز با ابراز نگرانی از وضعیت تهدیدکننده آلودگی هوا بالاخص در شهرهای بزرگ بر لزوم اجرای حدود جدید آلاینده‌های محیط زیست در بحث معاینه فنی تأکید نمود.

پس از آن قفقازی در خصوص تاریخچه فعالیت اتحادیه در حوزه معاینه فنی، اهمیت معاینه فنی، سامانه سیمفا، رونمایی از آن و جایگاه و اهمیت آن در دولت خبر داد و به لزوم آموزش و تاثیر آن در بهبود وضعیت معاینه فنی اشاره گردید.

در ادامه دوره سرفصل‌های آموزشی از پیش تعیین شده توسط کارشناسان اتحادیه تدریس گردید و در پایان پرسش‌های حاضرین توسط متولی معاون امور معاینه فنی و قفقازی معاون برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه پاسخ داده شد و راهنمایی‌های لازم به ایشان ارائه گردید.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد