جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/4/17 تعداد بازدید: 501 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
برگزاری دوره آموزشی معاینه فنی اعضاء کارگروه استانداری و ستادهای معاینه فنی شهرداری‌های استان گیلان

بازدید و ارزیابی از کلیه مراکز معاینه فنی استان گیلان به همراه برگزاری دوره آموزشی معاینه فنی ویژه اعضای کارگروه و ستادهای معاینه فنی شهرداری‌های این استان طی دو روز در تیرماه سال جاری انجام پذیرفت.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ بازدید از کلیه مراکز معاینه فنی استان گیلان و برگزاری دوره آموزشی معاینه فنی ویژه اعضاء کارگروه استانداری و ستادهای معاینه فنی شهرداری‌های این استان با حضور متولی معاون معاینه فنی، قفقازی معاون برنامه‌ریزی و توسعه و امینی پور حراست اتحادیه به همراه تیم کارشناسان اتحادیه در مورخه 13 و 14 تیرماه انجام شد.

در روز نخست کارشناسان معاونت معاینه فنی اتحادیه در قالب سه تیم بازرسی اقدام به بازدید از مراکز معاینه فنی شهرهای رشت، شفت، فومن، صومعه سرا، آستانه اشرفیه، رودسر ، لنگرود، کلاچای، شلمان، خمام ، پره سر، ماسال، آستارا، تالش، لوشان، رستم آباد نموده و چک لیست‌های ارزیابی را تکمیل نمودند.

در دومین روز، دوره آموزشی ویژه اعضای کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی شهرداری‌های شهرهای استان گیلان در سالن مدیریت بحران استانداری گیلان با حضور موسی پور دبیر همتا استانداری گیلان و نمایندگان سازمان، محیط زیست، سازمان استاندارد و پلیس راهنمایی و رانندگی استان گیلان با هدف آشنایی اعضای کارگروه استانی و ستادهای معاینه فنی با وظایف محوله خود در امر معاینه فنی خودروهای سبک بنزینی و گازسوز و همچنین هماهنگی ستادها با کارگروه معاینه فنی استانی برگزار گردید.

در شروع این دوره، ابتدا موسی‌پور دبیر همتای استان ضمن خوشامدگویی به حضار نسبت به ضرورت انجام معاینه فنی مطالبی را بیان نمود. سپس قفقازی معاون برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه در خصوص اهمیت معاینه‌فنی، تاریخچه فعالیت اتحادیه در حوزه معاینه فنی، سامانه سیمفا، رونمایی از آن و جایگاه و اهمیت آن در دولت خبر داد.

در ادامه به لزوم آموزش و تاثیر آن در بهبود وضعیت معاینه فنی اشاره گردید و پس از آن مدرسین دوره نسبت به ارائه سرفصل های آموزشی اقدام نمودند.

در پایان متولی معاون امور معاینه فنی اتحادیه به سوالات حاضرین در جلسه پاسخ گفت و راهنمایی لازم را به ایشان ارائه داد.

شایان ذکر است در حاشیه برگزاری این دوره جلسه‌ای در استانداری گیلان در خصوص بررسی عملکرد کارگروه و ستادهای معاینه فنی با حضور متولی و امینی پور از اتحادیه و شوقی مدیرکل دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک استانداری گیلان تشکیل و نتایج بازدید روز قبل و نقاط قوت و ضعف استانداری گیلان در حوزه معاینه فنی به ایشان ارائه گردید.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد