جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/4/13 تعداد بازدید: 415 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
برگزاری اولین دوره آموزشی معاینه فنی اعضاء کارگروه استانداری و ستادهای معاینه فنی در استان بوشهر

اولین دوره آموزشی معاینه فنی ویژه اعضای کارگروه و ستادهای معاینه فنی استان بوشهر در یازدهم تیرماه سال جاری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور؛ اولین دوره آموزشی معاینه فنی ویژه اعضای کارگروه و ستادهای معاینه فنی استان بوشهر صبح روز یکشنبه 1396/04/11 به مدت یک روز در سالن کوثر استانداری بوشهر با حضور مهندس حسین آبادی مدیرکل محترم دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک استانداری، پورغلام دبیر شورای همتای استان، اعضای ستاد شهرداری‌های بوشهر، کنگان، برازجان و گناوه و قائم مقام، معاونان برنامه‌ریزی و معاینه فنی و مدرسان اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور، با هدف آشنایی اعضای کارگروه و ستادهای معاینه فنی با وظایف محوله خود در امر معاینه فنی خودروهای سبک بنزین و گازسوز و تعامل و همفکری بیشتر در این موضوع معاینه فنی، برگزار گردید.

در ابتدای جلسه حسین‌آبادی مدیرکل محترم دفتر فنی، امور عمرانی و حمل و نقل ترافیک استانداری بوشهر، ضمن خیر مقدم به مهمانان از اهمیت معاینه فنی در بحث کاهش آلودگی هوا و تصادفات صحبت و از تلاش استانداری بوشهر برای بهبود وضعیت و توسعه مراکز معاینه فنی در این شهر خبر داد. در ادامه صباغان قائم مقام اتحادیه با بیان مختصری از سابقه معاینه فنی و اقدامات انجام شده از سال 1389 تا کنون در این خصوص و نحوه شکل‌گیری سیمفا، با بیان آماری از تعداد خودروهای مشمول و آمار پذیرش خودروها در مراکز معاینه فنی در استان بوشهر، توجه بیش از پیش مسئولان و ستادهای معاینه فنی برای ترغیب مردم به مراجعه به مراکز معاینه فنی را ضروری دانست.

در ادامه دوره سرفصل‌های آموزشی از پیش تعیین شده توسط پدرام و قدیری اساتید اتحادیه تدریس گردید. همچنین در این دوره متولی معاون امور معاینه فنی اتحادیه به سوالات حاضرین در جلسه پاسخ گفته و راهنمایی‌های لازم به ایشان ارائه گردید.

گالری تصاویر

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد