جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/4/4 تعداد بازدید: 494 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بررسی عملکرد سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی شهرهای نیمه غربی استان گیلان در حوزه برنامه‌ریزی حمل و نقل و مهندسی ترافیک

عملکرد، اقدامات و فعالیت‌های سازمان‌های حمل ‌و ‌نقل همگانی استان گیلان، از بیست‌وهفتم خرداد تا دوم تیرماه توسط تیم کارشناسی اتحادیه مورد بررسی قرار گرفت.


در ادامه بازدیدهای دوره‌ای معاونت برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی سراسر کشور در حوزه مهندسی ترافیک و سنجش میزان برخورداری آنها از تجهیزات ترافیکی، از 27 خرداد لغایت 2 تیرماه سال‌جاری طی 7روز، از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان‌های حمل‌ و نقل همگانی شهرهای آستارا، تالش، صومعه‌سرا و فومن بازدید به‌عمل آمد.

در این بازدیدها در ابتدا تیم کارشناسی اتحادیه با حضور در محل سازمان شهرهای مذکور نشستی را با مدیران عامل این سازمان‌ها‌ و سایر مسئولین شهری برگزار نمودند که در آن به بحث و تبادل نظر در زمینه اقدامات انجام شده، نواقص و مشکلات حمل‌و‌نقل شهر پرداخته شد.

در ادامه کارشناسان واحد مطالعات حمل‌و‌نقل معاونت برنامه‌ریزی ‌و‌ توسعه اتحادیه با همراهی مدیران عامل سازمان‌ها به انجام بازدید میدانی و شناسایی معابر اصلی، موقعیت ایستگاه‌ها، مسیر خطوط حمل ‌و ‌نقل همگانی و هم‌چنین شناخت کاربری‌های عمده تولید و جذب سفر موجود پرداخته و به منظور شناخت نواقص و معضلات موجود، اقدام به برداشت‌های میدانی در سطح شهرها نمودند. از جمله موضوعات مورد بازدید در برداشت‌های میدانی می‌توان به تسهیلات و ناوگان تاکسی و اتوبوس، ایمنی ترافیک، پایانه‌های درون و برون‌شهری، طرح هندسی، علائم و تجهیزات ترافیکی، دوربین‌های نظارت تصویری، محل‌ پیشنهادی احداث پایانه‌، تسهیلات عابر پیاده، مسیرهای دسترسی به جایگاه‌های سوخت حمل‌و‌نقل بار و کالا در قالب تکمیل چک لیست ارزیابی کیفی و برداشت تصاویر اشاره نمود.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد