جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/2/25 تعداد بازدید: 553 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بررسی عملکرد سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی شهرهای استان مرکزی در حوزه مهندسی ترافیک

عملکرد، اقدامات و فعالیت‌های سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی در شهرهای استان مرکزی، از شانزدهم لغایت بیست و یکم اردیبهشت‌ماه سال جاری توسط تیم کارشناسی اتحادیه مورد بررسی قرار گرفت.


در راستای بازدیدهای دوره‌ای معاونت برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی سراسر کشور در حوزه مهندسی ترافیک و سنجش میزان برخورداری آنها از تجهیزات ترافیکی، از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی شهرهای شازند، خمین، محلات و دلیجان بازدید به‌عمل آمد.

ابتدا تیم کارشناسی اتحادیه با حضور در محل سازمان در شهرهای مذکور نشستی را با مدیران عامل این سازمان‌ها‌ و سایر مسئولین شهری برگزار نمودند که در آن به بحث و تبادل نظر در زمینه نواقص و مشکلات حمل‌و‌نقل شهر پرداخته شد.

در ادامه کارشناسان واحد مطالعات حمل‌و‌نقل معاونت برنامه‌ریزی‌و‌توسعه اتحادیه به وسیله گشت بازرسی سازمان‌ها و با همراهی مدیران عامل و مسئولین تاکسیرانی سازمان‌ها به انجام بازدید میدانی و شناسایی معابر اصلی، موقعیت ایستگاه‌ها، مسیر خطوط حمل‌و‌نقل همگانی و هم‌چنین شناخت کاربری‌های عمده تولید و جذب سفر موجود پرداخته و به منظور شناخت نواقص و معضلات موجود، اقدام به برداشت‌های میدانی در سطح شهرها نمودند. از جمله موضوعات مورد بازدید در برداشت‌های میدانی می‌توان به تسهیلات و ناوگان تاکسی و اتوبوس، ایمنی ترافیک، پایانه‌های درون و برون‌شهری، طرح هندسی، علائم و تجهیزات ترافیکی، دوربین‌های نظارت تصویری، محل‌ پیشنهادی احداث پایانه‌، تسهیلات عابر پیاده، مسیرهای دسترسی به جایگاه‌های سوخت حمل‌و‌نقل بار و کالا در قالب تکمیل چک لیست ارزیابی کیفی و برداشت تصاویر اشاره نمود.

شایان ذکر است، در ادامه بازدیدهای سال 1396 از سازمان‌های حمل و نقل همگانی استان گیلان بازدید نیز صورت خواهد پذیرفت.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد