جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1396/2/9 تعداد بازدید: 590 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بررسی عملکرد سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی شهرهای استان البرز در حوزه مهندسی ترافیک

عملکرد، اقدامات و فعالیت‌های سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی استان البرز، از بیست‌ونهم فروردین‌ماه تا ششم اردیبهشت توسط تیم کارشناسی اتحادیه مورد بررسی قرار گرفت.


در راستای بازدیدهای دوره‌ای معاونت برنامه‌ریزی و توسعه اتحادیه از فعالیت‌ها و اقدامات سازمان‌های حمل‌و‌نقل همگانی سراسر کشور در حوزه مهندسی ترافیک و سنجش میزان برخورداری آنها از تجهیزات ترافیکی، فعالیت‌ها و اقدامات سازمان‌های حمل‌ونقل همگانی شهرهای ماهدشت، مشکین‌دشت، شهرجدید هشتگرد، کمالشهر و محمدشهر بازدید به‌عمل آمد.

ابتدا تیم کارشناسی اتحادیه با حضور در محل سازمان در شهرهای مذکور نشستی را با مدیران عامل این سازمان‌ها‌ و سایر مسئولین شهری برگزار نمودند که در آن به بحث و تبادل نظر در زمینه نواقص و مشکلات حمل‌و‌نقلی پرداخته شد.

در ادامه کارشناسان واحد مطالعات حمل‌و‌نقل معاونت برنامه‌ریزی‌و‌توسعه اتحادیه به وسیله گشت بازرسی سازمان‌ها و با همراهی مدیران عامل و مسئولین تاکسیرانی سازمان‌ها به انجام بازدید میدانی و شناسایی معابر اصلی، موقعیت ایستگاه‌ها، مسیر خطوط حمل‌و‌نقل همگانی و هم‌چنین شناخت کاربری‌های عمده تولید و جذب سفر موجود پرداخته و به منظور شناخت نواقص و معضلات موجود، اقدام به برداشت‌های میدانی در سطح شهرها نمودند. از جمله موضوعات مورد بازدید در برداشت‌های میدانی می‌توان به تسهیلات و ناوگان تاکسی و اتوبوس، ایمنی ترافیک، پایانه‌های درون و برون‌شهری، طرح هندسی، علائم و تجهیزات ترافیکی، دوربین‌های نظارت تصویری، محل‌ پیشنهادی احداث پایانه‌ جدید شهر، تسهیلات عابر پیاده، مسیرهای دسترسی به جایگاه‌های سوخت حمل‌و‌نقل بار و کالا در قالب تکمیل چک لیست ارزیابی کیفی و برداشت تصاویر اشاره نمود.

لازم به ذکر است این بازدیدها مطابق سنوات گذشته در سال 1396 نیز در دستور کار معاونت برنامه‌ریزی‌و‌توسعه اتحادیه قرار داشته و به تدریج از سایر سازمان‌های عضو اتحادیه نیز صورت خواهد پذیرفت. 

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد