جزئیات مطلب

تاریخ ایجاد:  1395/10/17 تعداد بازدید: 685 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: publicrelation2
بازدید قائم مقام سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور از نمایشگاه توانمندی‌های صنعت حمل و نقل شهری

قائم مقام سازمان شهرداري‌ها و دهياري هاي كشور پنج شنبه 16 دی ماه از اولین نمایشگاه بین المللی توانمندی‌های صنعت حمل و نقل شهری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی شهر آفتاب تهران بازدید کرد.


به گزارش روابط عمومي سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور، مهندس راحتی در این نمایشگاه از آخرین محصولات شرکت‌های تولید کننده خودروهای حمل و نقل عمومی بازدید نمود و بر رعایت استانداردهای این حوزه و خدمات پس از فروش و معرفی آنها به شهرداری ها تاکید نمود.

وی همچنین از غرفه شرکت‌های تهیه کننده نرم افزارها و سامانه‌های تخصصی حوزه حمل و نقل نیز بازدید نمود و بر افزایش کیفیت، ورود به عرصه‌های جدید این حوزه به منظور ارائه اطلاعات لازم از ناوگان حمل و نقل عمومی به مدیران شهری و مشخص نمودن موضوعاتی که نیازمند توجه بیشتر در ناوگان و سطح شهرهاست، تاکید نمود.

راحتی همچنین از شرکت‌های تهیه کننده نرم افزارهای تخصصی درخواست نمود تا توجه ویژه‌ای به بحث حمل بار شهری و موضوع تخصيص سوخت براساس پایش، پیمایش داشته باشند.

قائم مقام سازمان شهرداري‌ها و دهياري‌هاي كشور در ادامه از غرفه های سازمان های اتوبوس‌رانی شهرداری‌ها نیز بازدید نمود و در جریان نحوه خدمت رسانی ، مسایل و مشکلات خاص این حوزه و آخرین فعالیت‌های آنها قرار گرفت.

راحتی بزرگترین حسن این نمایشگاه را دور هم چمع نمودن تولیدکنندگان خودروها و وسایل جانبی حوزه حمل و نقل عمومی شهری و مصرف کنندگان آنها در شهرداری‌ها ذکر نمود و گفت: تبادل نظر میان این دو گروه در نمایشگاه امری مثبت و سازنده و به نفع حمل و نقل عمومی شهری است.

نخستین نمایشگاه بین المللی توانمندی‌های صنعت حمل و نقل شهری از 14تا 17 دی ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی شهر آفتاب دایر است.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد